bir kavgada ilk ve en güçlü darbe nedir?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mr_onur tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 56 üye.
  1. mr_onur

mr_onur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kavagaya başlamadan bitiricek bir darbe için ne yapılmalıdır, kavga meraklısı değilim ama yeri geldiği zaman gerçekten güçlü bir hasar vermek istiyorum rakibime , yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürlerthums:

2. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    avatar resmin küçük ve ışık arkadan vurmuş kesin bir şey söylemesi zor ama göründüğü kadar hacimli bir bünyen varsa eğer şöyle ufak bi ittirmen yeterli olucaktır :D

Zerk, ozpirik ve aŞoT34 bunu beğendi.
  3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    buruna vurulan burgulu yumruk ile burundaki kemikler resmen un ufak olur ve bu kırıklar tamamen düzelmez diye biliyorum.ayrıca çeneye yukarıdan aşağıya doğru inecek şekilde yumruk vuracak olursan çene kemiklerinden kırılır ve kişinin ölümüne kadar gidebilir bu durum.

wolf13 ve salvadore_xp bunu beğendi.
  4. infoguner

infoguner Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    cvbı aslında herkezin bilir ama uygulayamaz, çok basit bir hareketle başlamadan bitirmenin yolu boğaza yapılan darbedir. bu elinin iç kenarı,dış kenarı,yumruk,parmak uçları (tabi güçlüyse kemikler) vb yöntemlerle rakibin hiç beklemedi bir darbedir ve karşındaki herkül kadar güçlüde olsa nefesi kesildikten sonra bir hiçtir.
    örnek vermeme gerek varmı bilmiyorum ama ztn asırlardır aslanların,kaplanların,sırtlanların vb yırtıcıların hayat belgesellerinde avının direk boğazlarına yapışıp etkisiz hale geldikleri kanıtlanmanın ötesinde olmuştur

aŞoT34 ve salvadore_xp bunu beğendi.
  5. jaymzxxx

jaymzxxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    burna sag krose

6. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    14 lüyle topuğuna sıkmak

melankolia_sago ve Zerk bunu beğendi.
  7. vandamme

vandamme Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    infoguner,siz herhalde adamı direk öldürmeyi planlıyosunuz?? adamın nefesi kesildikten sonra yaşayacağını zannetmiyosunuz herhalde dimi? mesajınızı hiç beğenmedim

ozpirik ve alpote bunu beğendi.
  8. dino

dino Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    walla onu bunu bılmem karsındakını bekleme yeter,sakın ol az guc sarfet vurdukların yerını bulsun zaten 15 20 sanıye ıcınde dusucektır yere..bu arada dovusmek bır sanattır ya dogustan vardır yada tecrubelerle kazanıldıgına ınanırım...sen nereye vuracagını bılsende katır gıbı olsanda yüreğin ufaksa bilki adam senin ustune gelınce ellerın tıtremeye baslıcaktır:D

vandamme bunu beğendi.
  9. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Hepimiz rakiplerimizi perişan etmez isteriz; ama bu aramızdaki duruma da bağlı. Gerçek adamda beni fellik fellik arayan, yakaladığı yerde de öldürecek türden adamlarsa taşıma ruhsatı almaya çalışır; alamazsam da kaçak olarak silah taşırdım. Rakibim mafia'dan ziyade sokak çetesi gibiyse yanımda kesici bir alet taşırdım. Herhangi bir düşmanım yok; ama kavga halinde işe yarayacak işlevsel birşeyler yapmak istiyorsam kavganın kaçınılmaz olduğunu anladığımda ve kavga sonrası da lehime sonuçlanacaksa ilk hamleyi yapan taraf olmaya çalışırım; ama %90 tanımadığın bir insanla kavga edeceksin. Aktif spor hayatına devam eden ve dövüş sporlarıyla ilgilenen biriyse ilk hamle de onu perişan ettin ettin; edemeden seni kimse kurtaramaz...

10. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    arkadaşım eğer o fotoğraftaki gerçekten sensen taktik fln bilmene gerek

11. Crespo

Crespo Yeni Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    o fotodaki o olsa veya olmasada zaten o fotoğraf fotosop koltuğa baksanıza

12. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    kavga gürültü olayını aşın artık, ateşli silahlar var :D

13. infoguner

infoguner Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    öldürmekmi hımmm,öldürmek istedikten sonra bogaza çalışmana gerek yok,burna sert vurulan bir darbede insanı öldürebilir ama her nefessiz kalıcak insan ölmemektedir darbenin hızına göre.
    birinin çıkıpta böyle yorumlayacagı aklıma gelmemişti hiç

14. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    tokat ....

15. mr_onur

mr_onur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    peki kavga başlamadan önce sitresliysen nasıl geçirebilirsin?

16. ucgen

ucgen Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    TEKNİSYEN
    Yer:
    BURSA
    ben sokaklarda çok kavga ettim dayakda yedim dayakda attım en son bi boksör beni dövmüştü. ben uçarak kaf atmaya çalıştım kafa sekince şakağıma iki tane vurdu yere yığıldım. şakak ve kafa kısmı gözleri 2 3 saniye karartıyoo 2 3 saniyedede rakibi komaya sokarsın herhaldeee birde sokak kavgalarında çok sinirlenmen lazım canileşemessen kavga edemessin birde rakibi etkisiz hale getirdikden sonraa aşırı sert darbeler vurmaa ölürsee başın yanarr ;)

17. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadasin fotosuna gore yorum ypmayin..bir kere resim tamamen fotoshop.ikincisi fotoshop olmasa bile karsima boyle kutleli bir adam ciksa bile ben bundan 6-7 yil once yani 60 kilo oldugum zamanlrda bile oldukca kolay indirirdim oyle bir adami...kavga ve dogus isi irilige bakmaz.hem cok iri olur hem dogus bilir sin o baska.ama hayatinda sadece bi kac kere kavgaya katilmis ama 50 cm kolu olan bir body ciyi.hayatinin hergunu kavgayla gecmis 50 kiloluk bir adam aninda dusurur..bu bir yumrukta olabilir burnun uzerine vurulan bir kafada olabilir...goruntu kavgada belki sadece karsidaine yildiricilik saglar..ama sunada emin olun karsinizdaki kisi eger devamli kavgayla yetisen biriyse,dedigim gibi 50 kiloda olsa kollari 30 cmde olsa sizin goruntunuze bakmadan direk girer..ve o vucutla bakmissiniz bide adam sizi evire cevire dovuyor..hersey teknik ve tecrube

vandamme bunu beğendi.
  18. vires

vires Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Sivaslı ben sana katılmıyorum. Yumruk atmayı, kafa atmayı bilmek güzel ama adam alttan dalıp hemen seni altına alabilir. Ya da boynundan kavrayabilir. 60 kiloluk birisinin 85-90 kiloluk bir bodyci karşısında bence hiçbir şansı yok. Adam dövüş bilmese bile bazı temel hareketleri hepimiz biliyoruz. Karşındakini yere yatırdıktan sonra ancak jinjitsu falan işe yarar gerisi yalan.

aŞoT34 ve fitnessist bunu beğendi.
  19. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    siklet farkını hafife almayın, sivaslı senin söylediğin şey normal vücut ağırlığı 90 - 100 kg olan kilolu spor yapmayan hantal biri için geçerli olabilir..

ama yağ oranı % 12 - 15 civarı 90 - 100 kilo biri karşısında bırak 50 yi 70 kilo birisinin bile şansı olacağını sanmam.

aynı boylarda olduklarını varsayarak konuşuyorum

20. mr_onur

mr_onur Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yaşım 15 öncelikle belirtmeliyimki bodyforum a ztn cafeden giriyorum fotsopla fln ugrascak vaktim yok . bu arada ben o anlatılan kavramı anlamıyorum . heralde ben bu konuyu açtım diye kavga etmeyi bilmiyorum sanıyorsunuz . yanılıyosunuz sadece merak

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş