Bir kaç tane sorum var üstatlara

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve camburak tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. camburak

camburak Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1) Hacim için nasıl çalışmalıyım? Kaldırabildiğim en ağır kilo ile az set diyenler oldu mu doğru mudur ?

2) Karın ve oblik bölgelerimde az biraz yağlanma mevcut bunları en kolay en rahat nasıl yakabilirim zaten az olan kas kütlemden kaybetmeden?

3)Kreatin ve Protein tozu aldım ne zaman ne şekil kullanmam doğru olur?

172cm boy
    55 kiloyum

4-5 yıldır günde en az 1 1.5 litre kola içerim ve bu kış gerçekten çok fazla tükettim 58 kiloya kadar çıktım ve şuan 55 kiloyum fakat karın bölgemdeki yağlanma beni rahatsız ediyor.

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      49,5 KB
      Görüntüleme:
      275
  2. cihatornek

cihatornek Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Kütahya
    öncelikle merhaba sorularını cevaplıyım ;
    1) en ağır kilo ile az set diyenler doğru.hacimlenmek için bu metodu izlemelisin
    2)hacimlenmek istiyorsan baklavaları unut.bulka gireceksin ve baklavaların üstü yağ kaplanacak gerekli hacmi kazandıktan sonra definisyona girip yağları yakıp tam bi vücut çıkarabilirsin
    3)Spora vücüdun alışsın sonra başlarsın.1 ay falan vücut hamlığı atsın başlarsın.bence düzenli beslenirsen pek gerekli olucagını sanmıyorum.
    gerekli protein komplex karbonhidrat ve vitaminlerini almalısın.şeker tuz asitli içecek yasak iyi sporlar

Sayfayı Paylaş