Bir Kaç Sorum Var :).....

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yuce123 tarafından 10 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. yuce123

yuce123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iyi günler.Forumu uzun süredir takip ediyorum ve sonunda aklıma takılan soruları sormaya vakit bulabildim.Forumun seviyesi bilgi açısından çok yüksek ve böyle bi forumu bulduğum için kendimi şanslı hissediyorum..

Sizlere aklıma takılan soruları sormak istiyorum...Bu yıl 3. kez spor salonuna başladım hep 2 şer ay gidip ara vermiştim bu sefer peşin 3 aylık verdim ve bırakmaya niyetim yok :)...Öncelikle Boyum 1.83 ve kilom 60...Kilo almak için herşeyi yaptım ama başaramadım.Bi ara body sayesinde 66 kiloya geldim ve o ara 1 paket bulk kullandım sonrasında bi tosttan zehirlenerek 57 kiloya düştüm..Şuanki salonuma başlıyalı 2 hafta oldu ve haftada 4 gün antremana gidiyorum..ilk gün göğüs ön kol ve arka kol diğer gün ise sırt omuz bacak çalışıyorum..Tüm hareketleri 4 set 10 ar kere yapıyorum..Size sorularım bu antreman programı iyi mi ve benim kilo almam için ne yapmam lazım mümkün olduğunca haşlanmış tavuk sabahları 2 yumurta yiyorum..yeterli değil biliyorum ama arttırmaya çalışıyorum..Sizlerin engin bilgilerinden yararlanmak istiyorum..Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2. moquzHan

moquzHan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle Merabalar.

Kilonuz Boyunuza oranla baya bir düşük. bu yüzden karbonhidrat yoğunluklu beslenmeye çalışın (ekmek, makarna vs). Ve Setlerinizi 3set yapın ilk set 12, 2. set 10, 3. set ise 8tekrar yapın. ve az tekrar çok ağırlık olarak çalışın. tekrarlar azaldıkca Ağırlığınızı Arttırın her sette. bu şekilde Kilo Alırsınız Fakat Kas olarak kilo Alırsınız Bu da bizim istediğimiz birşey :) Ve son olarak beslenmenize Protein Ağırlıklı besinlerde koymayı unutmayn. (Tavuk,et vs)

Kolay Gelsin.

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır

Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/en-ok-sorulan-sorular-ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş