Bir kaç sorum olucaktı...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Eminem34x tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Eminem34x

Eminem34x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S.a abilerim ben 14 yasındayım kilom 53 daha önceleri evde çalısıordum bir programım vardı fakat bu is böyle olmaz dedim gittim bi salona yazıldım 3 aylık parasını verdik daha 2gün oldu bu 3.gün salonda 6-7 tane farklı aletlerde hareketler ögretti bunları hergün 4x10 olarak yapmamı söyledi bende yapıorum fakat gösterdiği hareketlerin hepsi kolları çalısıtıor yani ne karın calıstıror ne bacak.
    ilk sorum bu 2.sorum ise 14 yaşında olmama rağmen 3 ay boyunca salonda antrenör desteyiğle çalısırsam güzel bir sonuç alabilirmiyim 3.ayın sonunda ?
    Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum.
    Saygılar...

bench_O

2. Eminem34x

Eminem34x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kimse cevap vermeyecekmi ?

3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    keşke 3 aylık ücreti hemen vermeseydin belki salondan memnun kalmazsın neyse.6-7 aletin hepsi kolları çalıştırıyor demişsin kardeşim bu kadar kol çalıştıran makina ben ne gördüm ne duydum.o aletler kollardan ziyade göğüs omuz sırt çalıştırıyordur sen farkında değilsindir.3 ayda disiplinli çalışıp güzel beslenip iyi bir dinlenme ile fark yaratabilirsin tabiki ama önemli olan senin çalışman beslenmen dinlenmen bunları yap gerisi gelir

4. thebky

thebky Üye

Beğenileri:
    170
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    forumu araştır biraz.Salondaki aletlerin tek tek nereleri çalıştırdığını öğren

5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Veya Antrenman Programını YAz Söylüyelim Nereleri Çalıştırıyor Hocan

6. Eminem34x

Eminem34x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cvp

Pardon doğru söylüyorsunuz ben yanlıs söyledim işte kol derken göğüs sırt omuz kol o şekilde fakat karın bacak fln niye çalıstırmıyor hca beni ?_

Sayfayı Paylaş