Bir kaç sorum olucak.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve BeratKose tarafından 27 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. BeratKose

BeratKose Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba foruma girmek yeni nasip oldu okulum nedeniyle elektronik hiçbir şeyle uğraşamıyorum bu soruları sormayı 1 haftadır düşünüyodum fakat son sınavlar vb vb fırsat bulamadım.

Yaklaşık 3 aydır BodyBuilding yapıyorum.Yaşım 16 1997 liyim.
    Ölçülerim omuz : 124
    Göğüs: 98
    Kollar 2 side: 37
    Bel: 92
    Kilom:78
    Hep kilolu büyüdüm çocukluğumdan beri kiloluydum yani ilk defa bu yaz 90 altına düşebildim ve basketbol sayesinde bol bol verdim aynadan vücuduma bakınca Göğüs omuz ve kollar oldukça fit fakat karın bölgem dümdüz kaldı.Biraz göbek var açıkçası yanlardanda fazlalık var.Ben dinlenme günlerinde cardio yapıp bu göbeği eritmek istiyorum.Zaten her idmandan sonra bi 25 30 dk mekik çekiyorum hocam bana az ağırlık çok tekrar yapmam gerektiğini söyledi ( 20 kgx40 tekrar x 3 set bench press gibi) ben normalde 80 kg bench giriyodum ve açıkçası bu hoşuma gitmedi çünkü sadece karnımda problem var göğüs bölgesini şişirmek istiyorum.

1- Aynı anda body yapıp aynı anda göbek bölgesini nasıl eritebilirim?
    2-Bir bodyci gibi protein ağırlıklı besleniyorum bu göbek bölgesi için sorun oluştururmu?
    3-Üst karın bölgemde sağ taraf daha fazla çıkmış bunu nasıl düzeltebilirim?

Dediğim gibi teknolojiyle aram okulum yüzünden pek yok haftada 1 kere 1 saat belki giriyorum.Bu yüzden konuyu kaldırmassanız sevinirim elbetteki gerekli cevaplar forumda vardır fakat benim arayacak vaktim yok inanınki bu yüzden affınıza sığınıyorum.

Eğer vakit bulursam fotoğrafımıda sizlerle paylaşıcam.

Teşekkürler, iyi forumlar...

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş