Bir kaç sorum olacaktı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve t1907 tarafından 14 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. t1907

t1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba abilerim, öncelikle ben bundan 8 önce tam 92,6 kiloydum okulların açılacağı gün uyku tutmadı 'ne olacak bu halin' diye kendi kendime sorular sormaya başladım, üstüne aynı gece eski sevgilim kilom ve tipimle dalga geçince gecenin 3'ünde kalkıp hayatımı değiştirme kararı aldım ve her gün 20km bisiklet sürmeye başladım ilk 21 günde 8 kilo verdim sanırım burda yanlış yaptım çok çabuk sürede o kadar kilo kaybettim inşallah kaslarımdan gitmemiştir her neyse ondan sonra havalar soğudu ve bisiklete çıkamadım gidip bir salona yazıldım aradan 7 ay geçti şuan kilom 69,4 fakat hala göbeğim var boyum 173 fakat hala yağlanma var ve kötü duruyor bunu nasıl yok edebilirim? salonda ki hoca 65'e düştüğünde hiç yağ kalmaz dedi ama 4 kilo o kadar farkedicek mi? sonuçta 24 kilo verdim ve hala göbekliyim birde kiloluyken omuzlarım 124'dü zayıfladım 116'ya düştü 7 aydır vg yapıyorum genişlemesi gerekmez miydi? ve yağ oranımı nerede ölçtürebilirim hastanelerde ölçüyorlar mı? kafama takılan sorular bunlar cevaplarsanız çok sevinirim

17 EYLÜL 2012
    BOY 172
    KG 92,6
    BEL 94
    GÖĞÜS 116
    KALÇA 110
    SAĞ BİCEPS 38
    SOL BİCEPS 37
    OMUZ 124

14 NİSAN 2013
    BOY 173
    KG 69,5
    BEL 76
    GÖĞÜS 102
    KALÇA 96
    SAĞ BİCEPS 36
    SOL BİCEPS 36
    OMUZ 116

2. EXCPlayboy

EXCPlayboy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    pilates gibi vücudu sıkılaştıran sporları yapmayı deneyebilirsin. fark yaratabilir. :)

3. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    gobek varsa o gobek agirlik kaldirmayla gitmez agirlikla beraber kardiyo ve kosuda yapmalisin haftanin uc gunu agirlik diger iki gunde bol kardiyo iyi gider sana hocana bir danis iyi bir hocaysa program yapsinsana dogru duzgun

4. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş