Bir kaç soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Gkhn8734 tarafından 30 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Gkhn8734

Gkhn8734 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gkhn
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba, forumda bir kaç gündür yoğun olarak sorularımın cevabını aradım fakat bulmayınca sizlere işin üstadlarına sorma gereği duydum.

1- Protein almazsam ve ağırlık çalışırsam kas yapabilir miyim? Yani yeteri kadar protein almazsam yaptığım spor boşa mı gider?

2- Hem diyet yapsam ve protein ağırlıklı beslensem, aynı zamanda ağırlık çalışsam. Diyet yaptığım için kaslarım erir mi? Kısacası diyet yaparken ağırlık çalışmak kaslara zarar mı verir?

3- Spordan sonra saunaya giriyorum. Saunaya girmek sorun yaratır mı hem kasların onarımı açısından hemde vücuda kaybertirecekleri konusunda?

4- Bazengaza gelip arka arkaya 3-4 gün ağırlık çalıaşbiliyorum. Bunun bir zararı var mı iyi uyuyup spora kadar iyi dinlendiğim taktirde off gün olayına uymamam sorun yaratır mı?

cevapalrınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş