bir haftalık programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve skycell90 tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. skycell90

skycell90 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar üniversite öğrencisiyim yaşım 22 kilo 67. 2.5-3 aylık bir çalışma periyodum oldu malum 15 tatil felan geldi ve final haftası nedeniyle 1.5 aydan beri fitnısa gidemiyorum.2.dönem hemen yazılmayı düşünyorum yalnız programımı hazırlamakta sizlerdende deneyimlerinizi almayı düşünüyorum.aşağıda daha önce çalıştığım antrenman günlüğü var antrenmanı piramit olarak 10-8-6 olarak çalışıyordum.sizlerden ricam program için en etkili 4 veya 5 antrenmanları paylaşmanız.

pazartesi göğüs
    salı kol
    çarşamba karın
    perşembe omuz
    cuma sırt
    cumartesi karın
    pazar ------

not:forumda üç gündür araştırma yapıyorum programlar hakkında yeteri kadar bilgiye sahip oldum.yalnız sizlerdende bir fikir almak istedim

2. quantumtr

quantumtr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyem:

pazartesi
    -göğüs
    -pazu

salı
    -kardio
    -karın

çarşamaba
    -kanat
    -triceps

perşembe
    -bacak
    -omuz

cuma
    -çalışma yapma

cumartesi
    -pazaretesi günü olan programdan devam et

3. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    skycell, sanırım bacak çalışmıyorsun yada yazmayı unutmuşsun. İlk işin bacak eklemek olsun.
    Program işine gelince, bir gün itiş bir gün çekiş şeklinde çalışırsan daha rahat çıkartırsın idmanlarını. Sırt idmanı ile aynı gün triceps tavsiye etmem, sırt idmanında yorulan önkol triceps çalışmasını negatif yönde etkileyebiliyor. Örnek olarak Göğüs - Sırt - Omuz - Bacak - Kol şeklinde 5 günlük bir program uygulayabilirsin.

Sayfayı Paylaş