bir günde 1 cm

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sivasli tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    belki cogunuz 1 cm ölcüyü bi günde aldi zannettiniz ama tam tersi.ben biseps ve trisepsi ayni gün calisiyorum.ama sirayla yapiyorum.önce bisepsi bitirip sonra trisepse geciyorum.gecen bir ikisini süper set yapiyim.antremanda cok iyi pompaladim.ama eve gittigimde karbonhidrat ve proteini o gün cok iyi almama ragmen bir gün sonra 1 cm kollarimi kücüldügünü gördüm.hic süper set yapmiyorum diye yapim sasiririnca vücut büyür diye düsündüm tersi ldu:) simdi cogunuz belki program nasil falan diye merak eder buraya yaziyorum yaptigim süper seti :

hepsinin orjinal isimlerini tam bilmiyorum idare edin
    barberl curl-kabloda triseps basma 3*6-8
    scot curl-frenc prens 3*10
    dambul curl-dips 3*10-12

2. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    biceps ve triceps antagonist kaslar. Birlikte çalışarak verim alınması için daha ileri seviye olmak lazım. Aksi halde zararı bile olabilir. Bi de bunları süperset girmeni önermem. Ben de bu stilde 1 ay çalışmıştım, çok az verim alabildim.

3. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    senin idman geçmişin aslında sağlam ama nasıl böyle bir sonuç aldın anlamadım.bende 3 haftadır bu programdayım ve son 3 haftamda 1cm kollardan ölçü aldım.ayrıca kollarda daha sıkı bir görüntü elde ettim.programımız arasında ufak farklılıklar yok değil ama bukadar etkilemesi şaşırtıcı.

josef_1531 bunu beğendi.
  4. sator006

sator006 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sayın sivaslı kardeşim siz su kaybetmiş olmayasınız 1 günde 1 cm bana imkansız göründü.saygılarımla

5. batuhaha

batuhaha Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende boyle calıstıgımda 1 cm kaybettim nedenini hala anlamıs deilim

6. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    bende sasirdim arkadaslar.su kaybetme olasiligi yok gibi su an creatin kullaniyorum gündede en az 3 litre su iciyorum..guardbody senin yaptigin süper seti yaz buraya istersen aradaki fark ne bakalim.belki bende öyle yaparim..saygilar..sivasli

7. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    arkadaşlar bu insandan insana göre değişir diye düşünüyorum.
    bende biseps ve triceps'i aynı gün çalışmazsam ne kadar zorlarsam zorlim çalışmış gibi hissetmiyorum malesef.gelişme kaydetemiyorum ayrı ayrı çalışınca.
    saygılar

8. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu olayı beslenme ve anatomiye bağlıyorum. Eğer çabuk kilo veren bir yapınız varsa ve düzenli beslenmediyseniz antrenman zamanında böyle birşeyin olması normal.

Onun dışında iyi beslenen ve çabuk kilo kaybetmeyen bir yapıdaysanız,atletik (mezomorftu sanırım), ölçü almanız kaçınılmaz diye düşünüyorum.

Çünkü iki küçük kas grubu. Yeteri kadar hareket yapılır, limit aşılmazsa faydalı olur diye düşünüyorum.

9. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul

Creatin almadım ama alan arkadaşların 4-5 litre su içtiğine çok tanık oldum. Belki creatinle birlikte 3 lt su yetmiyordur.

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    sivaslı benim antrenmanımda her 2 gruptada 3 hareket giriyorum.sistemimde ise farklılık şu.misal barbell curl giriyorum ve gidip push down sehpasının yanında yaklaşık 30 saniye dinleniyorum.30 saniye sonra push down girip 1 seti tamamlıyorum.diğer sete girmek içinde 45 saniye ile 1dk arası mola veriyorum.nabızı daha düşük tutuyorum fakat hem bastığım kilolar hemde pump daha fazla hissediyorum.ilk hareket 1 set ısınma ve 3 set ters piramit.ikinci hareket grubu 3 set.son hareket grubu ise 1 set 12 tekrar.

sivasli bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş