Bir göz atarsanız sevinirim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jeRon tarafından 28 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. jeRon

jeRon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Ben BBye basladım ve kılo almak ıstıyorum 60 kiloyum.

Sabahları : Bal ,pekmez , recel , peynir ,zeytin , 1 yumurta , 2 ölcek hardline progainer, yarım ekmek
    Öğlen ; Yarım ekmek döner ,Pilav üstü köfte , çorba , tatlı
    Antreman öncesi ; 2 ölcek hardline progainer , 1 ölcek hardline protein tozu , 100 gr biskuvi
    Antreman Sonrası , 3 ölcek hardline progainer , 1 ölcek hardline protein tozu , 1 kase kuruyemiş
    Aksam ; 1 tabak makarna , tatlı
    Gece ; 1 ölcek hardline progainer , 50 gr biskuvi , 1 kase kuruyemiş , 2 kibrit kutusu peynir , 1 tabak patates kızartması , 1 kibrit kutusu büyüklüğünde peynir

bu program sizce kabonhidrat , protein , kalori bakımından yeterli mi sporada yeni başlıyorum . Eklemek istedikleriniz veya değistirmem gerekenler vardır kesinlikle yardımlarınızı bekliyorum. birde bütün sağlık testlerini yaptırdım sorun yok biraz genetik bakımdan kilo almaya bünyem musait depil hedefim 4.5 ayda 12 kilo almak .Yardımlarınızı beklıyorum

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    her ne kadar amacın kilo almak olsa gece yatmadan patates kızartması, bisküvi.. tarzı kalitesiz besinler yemeni ve gainera bu kadar yüklenmeni onaylayamam..

her şeyin bir ideal miktarı vardır ve fazlasını tüketmek yarardan cok zarar verir..
    anladığım kadarıyla forumdaki benzer başlıkları okumadan yeni bir başlık açmışsın..
    öncelikle benzeri başlıkları okuyarak bilinçlenmeni öneririm..
    daha sonra daha saglıklı tartışabiliriz..

3. Faux Carnival

Faux Carnival Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Weight gainer pek tavsiye edilen bir ürün değildir aslında. Çok kalitesiz karbohidratlardan ve aksi iddia edilse de pek güzel yağlardan oluşmuş ürünler olmuyor genelde. Hele bu çoklukta kullanmanızı ben de yanlış buldum.

Karbohidrat ihtiyaçlarını makarnadan, saf meyve sularından karşılayabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş