Bir Diyet Dramı! ( acı verici bi durum! )

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Hydr0gen tarafından 4 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Hydr0gen

Hydr0gen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar merhaba direk konuyu sölemek istiyorum ;

22 yaşında 1.74 boyunda ve 60 kilo olan birisiyim resmen kollarımı havaya kaldırdıgımda kaburgalarım sayılıyor ve kollarımda kürdan gibi! resmen vucudum soru işaretine benzemeye başladı

Fitness'a başlıyorum yarın ve inanılmaz lanet düzensiz bi beslenme programım var iş temposundan dolayı!

Sabah 8 de kalkıp 1 pogaca ve cay oglen 1 civarı dürüm veya yarım ekmek döner bazende kofte ve aksamda 7-8 gibi 1 tabak sıcak yemek ceyrek ekmekle beraber.üstelik sigarada yanında cabası!

Sizden tek ricam hem spora yeni başlamış olarak hemde besin programına girerek benim bu besin yaşantımı nasıl düzene sokcak bi liste yaparsanız harfi harfi uygulucam.

Çok Tesekkürler

2. occaner

occaner Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    konya
  3. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    kahvaltın çok kötü 1 saat erken uyanın güzel sağlıklı yumurta peynır gıbı saglıklı yıyecekler yıyın sıgarayıda bırakmanız gerek bırakamıyorsanız bıle yemekten sonra ıcmeyın cok yanlıs bırsey

4. Hydr0gen

Hydr0gen Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ben genelde yemekten sonra iciyorum sigarayı günde 5-6 tane..bırakmayıda cok istiyorum ve yarın onuda bırakıyorum.

Sayfayı Paylaş