bir bucuk ay oldu spora başlayalı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve sadarsadar42 tarafından 22 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sadarsadar42

sadarsadar42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar yaşım 19 kilom 49 boyum 1.70 kemik yapım normal saglık seviyesinde kas ve yag oranı dengeli. cabuk yorulan biri deilim.
    --------------------------
    birbucuk ay önce spor salonuna kilo alma adında yazıldım. bana sürekli pirinc pilavı tüket dediler başkada birşey demediler.. 2 günde bir hiç ara vermeden gittim gerçekten pazularım olsun gögüs belgem omuzlar olsun cok güzel şekillendi zayıf oldugum için cabuk belli oldu spor yaptıgım fakat kilom
    başladıgımda 49 du halen 49 bir türlü kilo alamıyorum diyetisyene gittim iyi beseleneceksin dedi.. hocama sordum tozlar kullanayımmı diye kullanma dedi ben dogal olarak kilo almak istiyorum. sürekli pirincmi yemem gerekiyor yada encok kilo aldırıcı besinler başında neler geliyor bilgi verirsenzi mutlu olurum.. ve önerilere acıgım her konuda.

2. umut_ozkan50

umut_ozkan50 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle şunu belirtmeliyim ki kilo almak sadece sporla yada sadece yemekle olacak bir iş değil.Sadece pilav tüketerek kilo alabileceğini düşünmüyorum.Öncelikle motivasyonun tam olmalı her şeyi kilo alacağın düşüncesiyle yemelisin ve çok zayıfım düşüncesini kafandan çıkarmalısın.İkinci olarak hergün haşlanmış yumurta,süt,yoğurt tüketmelisin.Ve aynı zamanda vücudunu çok iyi dinlendirmelisin.

sadarsadar42 bunu beğendi.
  3. sadarsadar42

sadarsadar42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam her spora gittigimde 2 saat calısıyorum tabi dinlenerek calıstıgım için 1 saat civarı toplam calısmam anca vardır 2 günde bir gidiyorum sormak istedigim hergün gitsem spora nasıl olur kendimi fazla yormadan 2. olarak kilo almak istememin nedeni. yanaklarımın cok çökük durması vucudumdan memnun sayılırım cok kötü deil ama yanaklarım zayıflıktan aşırı derecede çökük olunca kötü görüntü oluşturuyor. bölgesel kilo almak mümkün deil sanırım spor takviyesiyle ?

4. umut_ozkan50

umut_ozkan50 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim spora hergün gidersen kilo verirsin.Şunu unutma kaslar spora gitmediğin günde yani dinlenme gününde gelişirler.Kasın gelişmesi de dolaylı olarak senin kilo alman demektir.Ayrıca ben 57 kilo iken çok zayıf olduğumu düşünüyordum sen 49 kilosun ve vücudumdan memnunum diyorsun.Anlayamadım doğrusu.

sadarsadar42 bunu beğendi.
  5. sadarsadar42

sadarsadar42 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam vucudumdan memnunum derken saglıksız bir görüntüm yok boyum 1.70 oldugu için sadece yanaklarımın çöküklügü için kilo almak asıl amacım aslında :)

6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    birgün dinlenerek bir gün antreman yapman uygundur.anladigim kadariyla hocanda bos bi hoca degil sana güzel bir baslangic programi verdigini tahmin ediyorum.sadece pirinc tabiiki olmaz,sabahlari yulaf mutlaka ye,hatta sütle karistirip ye hem kalorisi hemde besleyiciligi iyidir.pilavdan bikarsan bulgura yönel,forumda kaliteli KH lar diye bir arastir,onlara yönel.
    Ayrica daha baslangic asamasinda sana toz ,gainer V.b. ürünler tavsiye etmeyen hocanida burdan tebrik ediyorum.

Sayfayı Paylaş