bir bayan olarak karın kası yapmak istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve srnsrn tarafından 26 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. srnsrn

srnsrn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar 22 yasında 168boyunda 60 kiloyum göbek ve çevremde yağlanma var ben bunları kasa çevirmek istiyorum ama olr çok belirgin bir kas değil oncelikten yagdan kurtulmam gerekiyor biliyorum ama nasıl protein tozumu kullanmam gerek ? Ayrıca daha önce basket oynuyordum göğüslerim sertliğini kaybetti popomda öyle tekrardan nasıl serleştirebilirim bana hem beslenme bende antraman programı yazabilecek arkadaş varmı spor salonuna yazışacagıç bu arada ... Yardımınızı bekliyprumm çok teşekkür,ederım..

2. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Protein tozunu sihirli bir değnek olarak görmeyin, sizin beslenmenize dikkat edip günlük koşular ve bir iki karın hareketi ile forma gireceğinizi düşünüyorum.
    Göğüs konusunda bir fikrim yok ama squat bayanların favori hareketidir herhalde sonuçlarını bilmeyen yoktur.
    Ayrıca başlar başlamaz protein tozu kullanımı bana göre çöpe giden paradır.

3. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Merhaba
    Kilo vermek icin gunde 30 dakika 1 saat arasi yurumenizi oneririm.Sikiliyorum diyorsaniz akilli telefonlar icin sesli kitaplar var, veya muzik dinliyebilirsiniz.Ancak karin kasi ve kilo vermek icin onceligin mutfak yani.beslenme oldugunu unutmayin.Taktir edersiniz ki bizim mutfagimiz yagli hemde bayagi bir, bu yuzden yagsiz beslenmeye agirlik gosterin.

Bir bayan olarak sizin protein tozuna suanlik ihtiyaciniz oldugunu dusunmuyorum, sizin gunluk aldiginiz besinler bunu buyuk bir ihtimal karsilar.Ve protein tozlari en az 2 aylik spor gecmisi olan insanlara tavsiye ediliyor.Ayrica.yurumek ya da kosmak bacaklariniz ve ic organlariniz icin cok iyidir.Bacaklariniz kuvvetlenir kaba tabirle sertlesir.Tabi spor salonunda komple bacak antremani yapmanizi siddetle tavsiye ederim, karin icin bir cok alet bulunmak da spor salonlarinda orda da en az 3 karin hareketi yapmanizi oneririm.Ayrica tekrarlamak istiyorum, aldigimiz kilolari 1 gunde almiyoruz, verirken de aldigimiz gibi sabirla vermemiz gerekiyor.
    Bil mukabele saygilar.

4. loving

loving Üye

Beğenileri:
    201
    Ödül Puanları:
    53
    Her gün 1 saat yüremeniz günde düzenli 4 ila 6 litre su tüketmeniz yağ oranınızda düşüş sağlayacaktır..
    Vücut sertliği konusunda ise bol bol squat yapın kalça bölümünü büyük ölçüde toplarsınız..
    Göğüs dikliği içinse pullover sık ve düzenli şekilde yapmanız yeterli olacatır..
    Benim tavsiyem bunlardan ibaret.. :)

5. Mert's

Mert's Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Karın kasi icin oncelikle yag oraninizi dusurmeniz lazim.Bu yolda mutfak, isin onemli bir kismi. Tabii cardio ile desteklemelisiniz. Gunluk olarak kalori hesabi yaparak, ihtiyacinizin % 15 % 20 si kadarlik bir acik yaratarak yag yakmaniz mümkün. Ihtiyaciniz olan kaloriyi de yag orani dusuk, mumkunse minimalize edilmis urunler saglamaniz gerekmekte. Bol şans :)

6. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Protein tozu almaya gerek yok günde 5 öğün yemeye çalışın.3 ana 2 ara şeklinde ara öğünlerde bir küçük kase yoğurt yiyin ayrıca gunde bir kere tavuk göğüs u veya ton balik yiyin.Aldiginiz Karbonhidrat oranini birazcik düsürün yağ ve tuzu ise minimuma indirin

Sayfayı Paylaş