Bir aylık supplement dönemi bana yarar sağlar mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve DogukanYavuz666 tarafından 22 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DogukanYavuz666

DogukanYavuz666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba aarkadaşlar 1 yıldır vüct geliştiriyorum ve daha protein tozu dışında birşey kullanmadım onuda ara vererek alıyorum, vücudumda kaydadeğer bir kas kütlesi var ve hacimliyim bayada yağ oranım yüksek fakat ben memnunum halimden sadece kaslarımı dahada çok şişirmek istiyorum çünki şu dönemlerde ne kadar çalışıp beslensemde gelişim yakalayamamaya başladım, 1 ay boyunca bcaa kreatin ve protein tozu kullanarak sizce gelişimimi yükseltebilir miyim? Önerdiğiniz supplement var mı? Supplementlerle 1 ay sıkı çalışıp yaptığım kasları supplementleri bırakınca kaybeder miyim ?( beslenmem sabit düzenli) cevaplarsanız çok sevinirim.

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Ben etkisi olacağını düşünmüyorum hemde çok anlamsız geldi. 1 ay supplement kullanmak yerine beslenmenize daha çok para harcamanız daha yararlı olacaktır.

3. DogukanYavuz666

DogukanYavuz666 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sağolun yorum için, beslenmeme harcıyorum zaten gerekli protein karbonhidrat alımımı yapıyorum ama gelişimim çok yavaşladı, şu an benim bastığım ağırlıkların 3 te 2 sini zar zor basan insanları görüyorum bazen vücutları benden daha fazla gelişmiş gözüküyor hep supplement kullandıklarını görüyorum acaba bende mi bir süre kullansam diye merak ettim, birde vücuda kreatin depolama olayı varmış bir arkadaşım kesinlikle kreatin al demişti.

4. Namelessa

Namelessa Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    53
    Başlığa hitaben etkisi olmayacaktır. 1 ayın

Sayfayı Paylaş