bir ayda 7 kilo....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve seppuku tarafından 18 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. seppuku

seppuku Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yeni üye oldum uzun zamandır forumu takip ediyorum...bir ayda 7 kilo vermek istiyorum...özellikle bacak ve kalçadaki yağlardan kurtulmak istiyorum...yardımlarınız için şimdiden teşekkürler....

2. KızılKurt

KızılKurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir ayda yedi kilo mu ?
    Kardeş bu dediğin biraz zor bence 1 ayda en fazla 3 kilo ver.
    Hızlı değil yavaş yavaş kilo ver.

Yemekten kıs biraz. Sonra her gün koşuya çık.Hergün akşam seni coşturan müzikleri aç evde ve zıpla uçan tekmeler at.Mekik şınav çek.(toplam 40 dk çalış) ben böyle 8 kilo verdim.Hem de yemekten fazla kısmamıştım.

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bir ayda 5 kilo verebilirsin, çünkü ilk başlarda su atımı olacağı için, yağ yakımına ilaveten 2 kilo kadar verilebilir, bu da bir ayda 4-5 kilo yapar, ancak 7 kilo vermek pek sağlıklı bir hedef değil, forumda aerobik egzersizler üzerine yazılar var, onları okursan yağ yakımı üzerine fikir sahibi olabilirsin.

4. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    biliyorum biraz yalan gerçek dışı gelecek ama 1 hafta nasıl oldu anlamdım 5 kilo verdim tam bir haftada

5. onurgage

onurgage Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Spudd webb bir haftada 5 kilo vermek kolay şöyle söyleyim iki gün hiç yemek yeme sadece doğal sıkılmış mevya suyu iç diyer günlerde sabah salatalık ve beyaz beynir ye ekmak yok sigara içki yok öğlenleri yeşil salata akşamlarıda 120 gr haşlanmış tavuk ye gündede 3 litre su iç ama sonuç iyi olur 5 verirsin ama iki hafta sonra geri alırsın çünkü vermiş olduğun ne yağ nede başka birşey sadece mide'deki posa ve su atımın olmuştur hadi eyvallah

Sayfayı Paylaş