bir akıl verin

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve murat5757 tarafından 10 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. murat5757

murat5757 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 4 yıldır fitness yapıyorum.132 kilo ile başladım ve şuan 92 kiloyum ve bu kilo verimini bir spor hocası eşliğinde spor programıyla diyetle ve haftada 6 gün sporla yaptım.günde 1 buçuk saat spor yapıyordum.bu sporun ilk 45 dakikası kardiyo ve kardiyoda da 15 dk koşu bandında 8 km hızla koşuyordum.geri kalan 30 dl ise eliptik aleti ile çalışıyordum.kalan 45 dakikada da aletlerle ancak hafif kilo çok tekrarla çalışıyordum.ancak son 6 aydır neredeyse 1 kilo anca verebildim.göbek bölgesi erkeklerde zor erir ancak bende neredeyse 6 aydır hiç gitmiyor.öyle düşünüyorumki vücudum artık spora cevap vermiyor.hocamla konuştum ve farklı hareketler yap dedi cardioda.mesela 15 dk koşu bandı değil de spin bike kullan ya da yatak bisiklet felan.bunu da yaptım ancak hiçbiri eliptik kadar yormuyor ve ter attırmıyor.son çare yağ yakıcıya başvurmayı düşündüm.ancak buradaki arkadaşlara sormadan da almak istemedim.şunu belirteyimki haftada 6 gün düzenli olarak 1 buçuk saat spor yapıyorum ve diyetime de azami derecede dikkat ediyorum. yağ yakıcı gerçekten faydalı olur mu? almamı tavsiye eder misiniz? bu barada markası bmx diye hatırlıyorum.şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş