bir önerim var eğer mümkünse gerçekleştirelim...

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve foranimati10 tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün tesadüfi antremandayken salonumuzun sahibi kaya bey geldi..Tanıştıktan sonra kendisi ile sizi bodyforum.tr de bazı beslenme önerilerinize şiddetle karşı çıkıyorlar diye soru sordum...bunun sebebini bana çok mantıklı ve anlıyabileceğim bir dilde açıkladı kendisi ve ilaveten şu teklifde bulundu...

eğer forumdan istenmesi halinde soru cevap olarak istediğiniz her soruyu yanıtlayabiliceğini söyledi...kendisi zaten daha önceden yurtdışında yaşıyan forumun admini (sahibi) ile telefonda görüşmüş...eğer bana gün ve saat verirseniz kaya beye iletip bu olayı gerçekleştirelim...

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Kendisinin beslenme önerileri nelerdir ve sebep olarak neler sunmuştur? Bunu belirtebilir misiniz?

3. fightingfalcon

fightingfalcon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kilo almak için beslenme programı önerisi nedir kaya beyin?...

4. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Kaya Bey kimdir öncelikle bilmeyen arkadaslar için ( bende dahil ) prof. vücutcu mu ? kaç yaşındadır , hala yarışıyor mu , dereceleri var mi ? cvp verirseniz sevinirim

5. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    bir dakika bu şekilde olmuyacak soru cevap kısmı...bir gün belirlenecek kendisi sorulara online cevap vericek yada soruları bu şekildede yanıtlayabilir...tercih yönetimin...ama bana kendisinin dediği birgün ayarlanıp o gün kendisi foruma girip soru cevap şeklinde yapmakdı...

6. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Sanırım Kaya ARSLANTEPE'den bahsediliyor ?

Yönetim şu anda bir çalışma yapamıyorsa, bu başlıktan herkes sormak istediği soruları yazabilir. Sizde adamakıllı, eli yüzü düzgün soruları seçerek kendisine iletebilirsiniz ama bence soru seçiminde VG'de sizden daha tecrübeli bir üyenin de görüşlerini alın. Daha sonra soruları Kaya beye iletirsiniz kendisi de musait bir vaktinde yazılı sorulara yazıyla cevap verebilir ve tüm sporseverlere iyi bir metin bırakılmış olur. Ben bunu öneriyorum, yönetimden beklemeye gerek yok, musait midirler değil midirler bilemiyoruz sonuçta onların da yegane uğraşı bu forum değildir.

Neden böyle bir öneride bulundum ? Çünkü bildiğim kadarıyla forumun alt yapısı böyle bir online soru cevap sistemine uygun değil. Mevcut imkanlarla arzu edilen soru-cevap, bilgi paylaşımı olmaz.

foranimati10 bunu beğendi.
  7. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    kemal kendisine iletmeme gerek yok..ziraa kendisi internete girip yanıtlıyıcak..forumun sahibi olan bey ile daha önceden telefon ile görüşme durumu olmuş ....yine telefonlaşada bilirler bu konu hakkında sanırım...forumumuza hem güzel bir etkinlik olur hem renk verir hemde yarar sağlar düşüncesindeyim...

8. 555

555 Guest

hele şükür formda bir profosyonel olacak

9. hakanım

hakanım Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    benim gördüğüm kadarı ile bu sitede profosyonel kişilerden daha fazla bilgi birikimine sahip arkadaşlarımız var.onun için şükretmeye gerek yok.

bonatschi bunu beğendi.
  10. 555

555 Guest

hakanım profoyonellik bilgi birikimini icra sanatıdır sen salonda yanında çalışan arkadaşını mı dinkersin bilgibirikimine sahip yoksa hocanın verdiği programı mı ?

11. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
  12. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Profesyonellik bilgi birikimini icra sanatı dediğinize göre, bu forumda birçok kaliteli insan profesyonel sayılır.
    Ve ben hoca olsun veya olmasın, kalitelerini bilgi paylaşımları ile yansıtan herkesin görüşlerini dinlerim ve sonsuz saygı duyarım.
    Bu foruma üye olmalarını ve bilgilerini paylaşmalarını hiç istemeyeceğim öyle sıradan hocalar gördüm ki..

Olay insanın kafasında ve kendisini ne ölçüde geliştirdiğinde bitiyor, lakaplarda değil.

hakanım ve Rpac bunu beğendi.
  13. 555

555 Guest

kusu bakma bonatschi ama klavye üzerinden nekadar profosyonellik sağlayabilirler

profosyonel insan zaten duruşundan konuşmasından karakterinden kendini belli eder

14. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  15. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
  16. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Başlık, konu sahibinin talebi üzerine kilitlenmiştir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş