BioTech Nutrition Meta Burner 90 Tablet

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve afk_ tarafından 5 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. afk_

afk_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Chromium Picolinate, kandaki şeker ve kolestrol seviyelerinin düzenlenmesinde önemli role sahiptir. Ayrıca açlık hissini azaltır.
    Choline ve Inositol, kandaki kolestrol seviyesini düzenlemeye, sinir sistemi ve kardiyovasküler sistemin kuvvetlenmesine yardımcı olan lesitin için önemli bir kaynaktır. Lesitin, yağ ve karbonhidrat metabolizmasi içinde elzemdir.
    Metaburner bu üç önemli besini de içerir. Bu formülasyona ayrıca lipotropik ve metabolik etkileriyle enerji değerini arttırmak üzere karnitin, lisin, metionin ve betain de ilave edilmiştir.

https://www.supplementler.com/shop/Diyet-Urunleri/BioTech-Nutrition-Meta-Burner-90-Tablet.html

Tavsiye edilen kullanım:
    350 ml su ile birlikte günde 1 tablet alınır. Ayrıca antremandan önce i lave 2 tablet daha alınabilir. Hafif bir yağ diyetiyle birlikte kullanılmalı ve günde 4 tabletten fazla tüketilmemelidir.

arkadaşlar bu ürünu kullanan varmı acaba ? etkili oluyormu.
    ben bodyde 4.ayım 1.78 boyum ve 75kg ama bel ve karın bölgesınde acayıp yağ tabakası olustu. yagsız tuzsuz şekersız yemeklerede cok dıkkat edemıyorum. lütfen yorumlarınızı beklıyorum

Son düzenleme: 5 Mayıs 2010

Sayfayı Paylaş