biotech nutrition hakkında bilgisi olan var mı

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Jagry tarafından 3 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Jagry

Jagry Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen / Yrd. Doç. Dr.
    Yer:
    Trabzon / EU / Kastamonu
    arkadaşlar merhaba bugun spor salonumuza söylendiğine göre türkiyeye dağıtımı hakkı yeni alinan biotech nutrition marka pek çok ürün geldi.merak edip ürünü nette araştirdim fakat hakkında pek bilgi bulamadim bu markanin ürünlerini aranizda kullanan var mi ? veya bilgisi olan var mı varsa paylaşirsa çok makbule geçer firmanin resmi adresi de şu şekilde sitesine baktim fakat amator geldi gözüme yorumlarinizi bekliyorum www.biotechnutrition.com

2. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    urunlerını daha kullanmadım ama sıze soyleyebılecegım sey eger dıger markalar gıbı bır fıyat polıtıkası ızlerlerse burda ıs yapamazlar sızden rıcam urunlerın fıyatları hakkında bızı bılgılendırırmısınız

3. Jagry

Jagry Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen / Yrd. Doç. Dr.
    Yer:
    Trabzon / EU / Kastamonu
    sezer yzl firma hakkında benim de hiçbir bilgim yok fiyat politakasi nedir ne değildir bilmiyorum fakat salonda üzerinde fiyat yazılan kilo aldiricisini görmüştüm 1 kiloluğu 55 ytl civariydi fakat fiyattan çok önemli olan kalitesi ve işe yararliği sitesinde baktim kimi ürünlerini macaristanda üretip dağitiyorlamiş avrupa da üretim merkezleri orasiymiş başka da bi bilgim yok.fiyattan ziyade kalitesi önemli onu da öğrenirsem sizinle paylaşirim veya başka bir bilen bizimle paylaşirsa makbule geçer

4. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    eger 1 kıloluk kılo aldırıcı 55 tl se cok fazla cunku bu fıyata ıyı bır whey proteın alınabılır cunku kılo aldırıcı dıye zaten karbonhıdrat agırlıklı bır urun alıyoruz

5. doktor58

doktor58 Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    evet katılıyorum bu ürünü bende duydum ama macaristanda yapıldıgını ögrendim cogunun fiyatlarına baktıgımızda amerikadaki cogu ürünü musletechin eşdeger ürünlerinden pahalı oldugunu görüyoruz yani türkiyede zor

6. KinGpAsCaL

KinGpAsCaL Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    samsun
    Bilmeyen arkadaşlara yardımcı olayım. Biotech Ürünlerinin Nisan Ayından İtibaren Temel Spor Aracılığı ile Türkiyeye ithalatı başlanmıştır.
    Biotech İngiltere Ve Amerikada üretim yapmaktadır. Zaten Markanın Biotech USA ve Biotech EU olarak Üretim yerlerine bağlı olrak farklı iki ürün gurubu vardır. Her iki Ürün gurubuda Tüm dünyada Satılmaktadır. İspanyadan rusyaya kadar tüm avrupada satışta olan biotechin Avrupadaki Büyük Depolarından Biride Macaristandadır.

Biotech USA : http://www.biotechnutrition.co.uk/usa/usaindex.htm
    yada http://www.biotechnutrition.com/

Biotech : http://www.biotechnutrition.co.uk/new/a.htm

Şuanda Satışta Olan ;
    Amino 2300 Biotech USA üretimi grubundan.
    Protain tozu, Kilo aldırıcı, Creatin ve glutamin ise Biotech İngiltere üretimidir.

sultanmehmed, AngryHun, Phobos ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    serious mass'ım bittiği için hem deneme hem de idareten biotech mega gainer 1 kg aldım.firma 225 gr civarı öneriyor ama ben 75-100 gr ürünü yarım litre suyla karıştıramadım ürün içerisinde topaklanmayı önleyici katkı maddesi var.ama yinede karışmıyor ve topaklanma yapıyor.ayrıca bu fiyatlar ile piyasa zor yer alacak gibi

8. Phobos

Phobos Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ben şuan bu markanın whey proteinini kullanıyorum yeni başladım.etkilerini yazarım

9. greko

greko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2 çeşit creatini kullandım gerektigi sonucu veriler gereksinimleri saglayan bi ürün olarak düşünüyorum.

aynı markanın 3200 mg lık tablet amino asitleri beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.
    bu ürünün sıvı amino sunu denedim ampulde olanları ekonomik pakettlerdekine göre besin degerleri açısından daha zengin

şimdi 1000ml lik şişesini kullanamaya başlayacagım umarım ampulleri kadar güzeldir.

10. ugur_m

ugur_m Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    bende 4.5 mega gainer ını kullanıyorum ürün tad ve karışma olarak rezalet gerçektende ama etki olarak ufak ufak hissettirmeye başladı yeni başlamama rağmen.

11. mustafa2

mustafa2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü yeni aldım. Kullanan arkadaşlardan bir ricam olacak; bu ürünün 1 servis için kullanım miktarı ne kadar olmalı (gr), sadece antreman günlerimi almalıyız yoksa diğer günlerde almamız gerekiyormu ve günde kaç servis ? Beni bilgilendirirlerse çok makbule geçer hemde forumdaki diğer üyelerde bu bilgiden istifade eder. Hepinize iyi çalışmalar.

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Hangi urunu aldiniz? Biotech mega gainer ise, lütfen ilgili baslikta sorularinizi sorunuz.

13. mustafa2

mustafa2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Evet, Biotech Nutrition Mega Gainer 3100 aldım. İlgili başlıktan kastınız nedir ? Bu ürün ile ilgili başlıkmı var yoksa yeni bir konu açıpmı sorayım ?

14. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  15. mustafa2

mustafa2 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler, ilgili başlık altında sorumu sordum. Umarım cevap veren birisi çıkar yoksa bilinçsizce kullanacağım bu ürünü. Ayrıca supplementler başlığı altında kendi oluşturduğum suplement kombinasyonu hakkında soru sordum ( https://www.bodyforumtr.com/vbforum/multipower-d-fine-biotech-nutrition-t24287.html)ama onada yorum yapan olmadı eğer bakıp fikir verirseniz gerçekten sevinirim. İyi çalışmalar.

16. afk_

afk_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Biotech Nutrition %100 Iso Whey Protein 750 Gr. kullanan varmı ?

17. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Bizim salonda hoca da ondan kullanıodu.
    Çok etkili ve güzel bi ürün diyordu ama maddi durumdam dolayı alamadım.

18. ertun2k

ertun2k Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bende bugün l-glutaminini aldım içinde ölçü kasıgıda olması hosuma gitti umarım istenilen verimi alabilirim...bu ürünün kullanan varsa düşüncelerini paylaşabilir mi ???

19. Phobos

Phobos Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Etki : 3
    Karışma : 2
    Tat : 5

:(

20. cenkkskn

cenkkskn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ürün güzel bir ürün ben bütün markaları kullandım bu güne kadar aldığım yerdekiler sahtemedir nedir zaten cok pahalıya satıyodu istediğimi bulamıyodum bunu tanıdık getirtiyor orjinalliği garanti olduğu için hem gönlüm rahat hem uygun hemde bunda daha fazla etki gördüm.birde bir not düşmek isterim ürünler arasında oynıcak max etki %10-15 dir.ama önemli olan orjinali gönül rahatlığıyla ucuza almak bu üründe bana göre öyle.

Sayfayı Paylaş