Biotech L-Carnitine Yardım ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ThBoy tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ThBoy

ThBoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar merhaba. Ben 1.83 boyunda 88 kiloyum. Yağ yakımına yardımcı bir ilaç ararken geçenlerde gittiğim ****** Ankara şubesindeki kişi bana BİOTECH USA L-CARNITINE AMPULE 3000 önerdi. Fakat genel araştırmalarımda çol bilgi edinemedim. Bu ürün hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi ??

2. Mesut58

Mesut58 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ürünü ilkkez duydum ama ben bugün hardline karnitin(kapsül) kullanmaya başladım sıvı karnitinlerdentek farkı emilim süresi antremandan 1 saat önce 4kapsül karnitin 2kapsül taurin kullandım açıkcası çok memnun kaldım önceden 20-30dk kardiyo yaptığım halde sadece omuzlarım ve sırtım hafif terlerdi bugün tüm vücudum sırılsıklamdı kesinlikle öneririm, Hardline'ın carnifit diye bir ürünü daha var sıvı l-carnitin 2gr(2000mg) l-karnitin ve 0,5gr taurin içeriyor kullananlar memnun...

ThBoy bunu beğendi.
  3. TZOKO

TZOKO Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu ürünün sıvı olanını kulllandım ürün bende dayanıklılığı artırdı güç artışı değil ama yorgunluk hisstmiyorsun. sonuçda bir kilo bile veremedim ve kendime kızdım neden bu ürüne bu kadar para verdim diye dar bütçem var ve ek ürün kullanamıyorum ama six pack ları çıkarmak için çok gaza gelmiştim hiç faydasını görmedim en ufak bi yağ yakımı olmadı. daha sonra forumdan arsonun beslenme şeklini inceledim aburcuburu kestim ve 3 ana öğün beslenerek tabi yarım porsiyona düşerek 80 kiloya düştüm önce 91 kiloydum boy:184cm. hiçbir ek takviye kullanmadım şimdiki aklım olsa o ürürünün yerine protein tozu alırdım. demek istediğim beslenmeni düzenlemezsen l-carnitinin hiç faydası olmuyor beslenmeyi düzenleyincede l-carnitine ihtiyaç kalmıyor. 91 kiloyken 96 cm olan bel çevrem şimdi 88 cm oldu. saygılarımla...

ThBoy bunu beğendi.
  4. Mesut58

Mesut58 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tzoko evet haklısın diyet ve kardiyo olmadan sonra l-carnitine bi işe yaramıyor ama ben bugün l-carnitin(Hardline karnitin kapsül) kullandım çok güzel yağ yaktırıyor

5. ThBoy

ThBoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    bende ilk defa duydum ve bunun üzerine araştırdım zaten pekte sonuç elde edemedim.. yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim arkadaşlar :)

6. brhmcr

brhmcr Guest

7. Mesut58

Mesut58 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

8. sirkülasyon

sirkülasyon Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Karnitinden uzak durmanız gerek bence hiçbir işe yaramaz placebo bence.En son amerikan dymatize likit kullandım ki dymatize çok çok kalitelidir.Koca kutuyu lıkır lıkır içtim.Para çöpe gitti.

Gogıla karnitin yalanı yazıp çıkan yazıyı okuyun acı gerçekleri öğrenin.Ben pişmanım karnitin denen aşırı pahalı ve bi kaka yaramaz şeye verdiğim parayla müthiş termojenikler alabilirdim.

9. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    Benim hocam bana multipower ampul önermişti 2 ampul 100 lira civarı salonunuzda satılıyorsa işine yarayacak kadar alabilirsin.

Sayfayı Paylaş