Bios Life Hakkında

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve enisen tarafından 10 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. enisen

enisen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar çok aşırı olmasa da göbek bölümündeki yağlanmayı azaltmak istiyorum. Ancak iş, okul birada olduğunda o temponun içinde diyet yapmaya başlasam bile öğünlere pek dikkat edemiyorum. Spor salonundaki hoca, ısrarla bu ürünü tavsiye ediyor.
    İnternette ise ürün hakkında dönen yazının kopyalanıp yapıştırılmış olduğu bir kaç tane site var :)

Hoca, güvenilir olduğunu söylüyor ama bana pek öyle gelmedi. Daha önce kullanan varsa veya bilgisi olan varsa paylaşımlarını bekliyorum..

2. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Ürünün içeriğine baktım, açıkcası beni pek tatmin etmedi. Eğer definasyon sürecine girmeyeceksen yahut six pack falan çıkarmak istemiyorsan dışarıdan takviye ürün almana gerek yok, diyet+kardiyo işini görecektir. Sağda solda yazılanları okuyupta bu tarz ürünlerden mucize beklemeyin, bu ürünü geçtim yağ yakıcı bile kullansan diet olmadan hiçbir işe yaramaz.

3. enisen

enisen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Dediklerin de haklısın tabi ki, ancak şu anlık olmasada duruma göre takviye düşünüyorum. Ürünü kullanıpta memnun kalan var mı veya bu tarz bu ürün mü yoksa yağ yakıcı mı daha mantıklı olur kararsız kaldım.

Sayfayı Paylaş