Bio gen labs israel

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve aka1453 tarafından 10 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    Oncelikle sunu soyleyim bu firmayla hic bir ticari bagım yok zaten israil firması.Internet ten alibaba uzerinden buldum .Odemesini de paypal dan kredi kartıyla yaptım urunler 3 gunde elime geldi .Ben propionat ve decasını siparis ettim.Fiyatları inanılmaz ucuz yeni bir firma .Adamlar yapabilirler novadex pahalıyken tamoxifen teva israil malı inanılmaz ucuz.Propionatı vurunca kalitesi hakkında bilgi vericem.

kutlukan bunu beğendi.
  2. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    Ha bu arada adamların minimum order gibi yaptırımlarıda yok.Denemek icin 1 urun siparis et git test ettir urun kalitesini gor diyorlar.

3. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    bakalım hayırlısı zeytin yagı olmasında :)

4. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    İsrailde zeytin yağı daha pahalı dır koymazlar. 1 de adamlar illa sukadar alacakasın diye dayatma yapmıyorlar al 1 tane incelettir diye de guven veren acıklma yaptılar.Bence UG lablar ilk cıktıgında nam salmak icin tam tersi oldukca hasas davranıyorlar.Bazı degerli hocalarımız mesaj attılar ornek istetip inceleticeklermis umarım sonuclar olumlu cıkar.Bende propionatı vurcam ama zaten kurdeyim biraz bekliyorum.

Son düzenleme: 10 Şubat 2010
  5. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    fiyat hakkında bilgi verirmisin ? kargo felan ne kadar tutuyo

jenya bunu beğendi.
  6. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    Burada fiyatını belirtmem sakıncalı olabilir forum kuralları acısından yanlıs bir sey yapmak istemem.Fiyatları konusunda soyle yapabilirsin .Siteye mesaj atarsan sana 1 gunde cevap veriyorlar.İstersen bana ozelden msn veya mail adresini ver benim yaptıgım yazısmaların hepsini fiyatları dahil sana forwardlarım.Simdi moderetorlere mesaj atıcam eger izin verirlerse butun yazısmaları buraya postlarım.

7. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    402
    Ödül Puanları:
    73
    israilden 3 günde nasıl geldi aka1453 express kargo ile mi gönderdiler,gümrük olayı nasıl oldu ayzarsan aydınlatıcı olur...

8. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    Kutlukan hocam ISrael posta servisi ile geldi ama airmail yontemiyle.Tracking sistemide mevcut aynen Fedex -UPS in biraz daha ilkeli.Mektup inceliginde gumruk olarak ta gift vyea toy diye etiketlenmisdi.Isterseniz ozelden yaptıgım yazısmalar posta tracking dahil yollayabilirm.

9. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    israili sevmem tabiki ama bu tip şeylerde çok iyiler aç telefon bana 5 m2 erik yap de yapsınlar 2 başlı köpek istiyorum 5 ayağı olsun de yaparlar bayılıyolar genetikle kimya la oynamaya bunda en iyisini yapmışlardır diyo düşünüyorum

10. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    Bende o mantıktan yola cıktım adamlar eger tamoxifen i o fiyata eczane urunu olrak satıyorsa bunuda yapabilrdim dedim bakalım gorucez.

11. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    güzel bir konu başlığı olmuş.tebrik ederim.fiyat yüksek olunca mal orjinal olmuyormuş demekki.hammadde fiyatlarına bakılacak olursa zaten çok yüksek olmaması lazım ama bize gelene kadar 3 el değiştirince fiyatta fahiş oluyor.israil bu türden konularda sağlamdır.tabi denedikten sonra sizlerin yapacağı yorumlar bence daha geçerli.bekliyoruz sonuçları...

12. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    Esasında ayrı 1 konu baslıgı acilabilir ama Avrupa piyasasında tamamen soz sahibi olmus 1 marka var, BALKAN PHARMA .Israil firması yeni 1 firma ama balkanpharma yurt dısı sitelerinde de adında ovguyle bahsedilen 1 marka.Moldova firmasılar vede urunleri neredeyse eczane mallarıyla karsılastırılıyor.

13. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    bugun bende mail attim fiyat listesi için hemen döndüler ama bi yanlışın var heralde fiyatlar hiç ucuz diil tam tersine burdakilerin hemen hemen iki kati

14. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    Duman G olurmu 1 kac arkadasa fiyat cektiler fiyatları cok hesaplı.Ben de odedigim fiyatı biliyorum ama istersen bana maili forwardla adam lara sorayım.Fiyatlarıda tr ye yarı yarıya dan daha ucuz neredeyse.1 yanlıslık olmasın ??Zanetmiyorum ki adamlar 1 gunde fiyat artırsınlar.

15. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    İsrailden Steroid bile olsa alacağım,almam sevmiyorum o adamlar para kazanmasın.Balkan Pharma yı evet çok övüyolar bende balkan pharma aldım kullanmaya 15 gün sonra başlıyacağım inşallah.

16. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    adamlardan tank, tüfek vs. alıyoruz da ilaç mı almayacağız? testesteron enanthate da var mıdır? ufak bir kür düşünüyorum da? trenbolone enanthate aynı şey mi acep? sitede gördüm de...

17. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    aka mail gönderdim nooldu sonuç karşilaştirdinmi fiyatlari. dostum hevesini kirmiş gibi olmiyim ama enantat 25$ ucmuş bu adamlar gerci 500 dolarin üstüne ücretsiz kargo gibi bi güzellik yapiyolar en basit deca enantat kürü yapmiş olsan kargoyu bedavaya getiriyosun anlicagin

18. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    fiyat bilgileri sitede var mı? bulamadım. 25 dolar ise çok fazla....

19. aka1453

aka1453 Yeni Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    0
    DumanG dostum fiyat belirtmeye gerek yok bodyforum tr de ama o fiyat 10 ml sise yani tek ampulluk degil 10 ampulluk fiyat.Ayrıca tren - deca(yuksek miligram) fiyatlarıda o civarlarda o da inanılmaz cazip.Soyle bir hesap yapalım haftada 400 mg deca 500 enantate kuru yaparsan. 12 haftalık.Var hesabını sen cıkar .Yani turkiye deki bircok markanın 3 te 1 fiyatına.Lutfen biraz arastırma yapalım ve de siteye email atıyorsunuz contact bolumunde yazısma yapıp iletisme geciyorsunuz.

Son düzenleme: 12 Şubat 2010
  20. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    bahsettigin deca filanda 275-300 mg ligi var odami 10 ml :S enantat 250 yanında 25 dolar yaziyo acaba en fazla 4 lü pack halindedir diye düşündüm ama 10 ml diye bişey yok hiç birinde

Sayfayı Paylaş