bimdeki daphne puding hakkında bilgisi olan var mı?

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve zlatan57 tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. zlatan57

zlatan57 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bimdeki daphne puding hakkında bilgisi olan var mı?

yeni bir pudin çıkarmışlar kocaman tabakta 500 gr.

tadı çok güzel ama geçen yedim attım o zaman foruma üye değildim protein olayına girmezdim şimdi önem veriyorum.

ne kadar proetin var iş görür mü acaba ?

2. ibod123

ibod123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünü ben de gördüm ama değerlerini hatırlamıyorum.Protein açısından iş görüceğini sanmıyorum.Hatta yüksek iht içinde fazla miktarda şeker de vardır.Sık tüketilmesi yaza yaklaşırken bence çok iyi olmaz.İlla puding yemek istiyorsanız şekersiz puding tozlarından alıp kendinizin evde hazırlması daha iyi olucaktır.Şeker miktarını da ona göre ayarlayabilirsiniz.

3. Huzur53

Huzur53 Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    :D güldürdün gece gece şakamısın sen ya pudingde protein :D .Uzak dur şekerden amaç yağ yakımıysa 7 den sonra yemekten herşey dahil uzak dur ama amacına bağlı anladınmı.Dikkat et yeni başlayanlar çok hata yapıyor.

Protein niyetine tavuk döner yeme
    Annenin veya herkimsenin yaptığı yağlı yemekleri yeme
    Akşam 7 den sonra yemek yeme gece yatarken yemek yiyen daha doğrusu peynir vb. yiyen arkadaşlar amaçları bulk olduğu için yiyorlar yeniler yememeli bence
    Ne kadar çok spor salonunda ağırlık kaldırırsam o kadar gelişirim diye düşünme yeni başlayanlar için haftada 3 gün yada 4 gün yeterli

zlatan57 bunu beğendi.
  4. NacHo

NacHo Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fen Bilimleri Fakültesi
    tavuk döner derken iyisi var kötüsü var genellemeye girmemek lazım. karatay diyetinde arkadaşlarım var bol bol tavuk döner , kırmızı et döner yiyolar gelişimleride gayet iyi.

zlatan57 bunu beğendi.
  5. zlatan57

zlatan57 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Bilgilerin için teşekkürler :)
    Geçen yedim enerji patlaması yaşadım duvara falan tırmanasım geldi ondan bir araştırayım şu pudingi dedim.

Benim için şeker yağ çok önemli değil bence ne bulduysam yesem daha iyi protein ağırlıklı yemek de işime gelir.

Ben şekilli vücut için uğraşmıyorum spor okuluna hazırlanıyorum ondan iyi beslenmem lazım.

Vücut geliştirmeyi evde amatörce yapıcam , koşu antrenmanlarını ise kursta yapıyorum.Koordinasyonlarıdda salonda.

6. Huzur53

Huzur53 Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkcası normal bir insanın bile yemesi zararlı diye düşünüyorum şekeri kestim ben şuan durumum kötü inşallah alışıcam.Hazır birşey yeme kardeşim evde kendin yap içine ne kattığını bilirsin en azından.

zlatan57 bunu beğendi.
  7. ADESE

ADESE Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    attığın taş ürküttüğün kurbağaya değmez

zlatan57 bunu beğendi.
  8. fbkdr1234

fbkdr1234 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Forumdaki yemek tarifleri bölümünden görmüştüm evde fındık ezmesi diye bir konu. Evde kendim yaptım az şeker az zeytinyağı koydum, canım çok tatlı çektiğinde ( krizler olur ya onlardan ) 2 çay kaşığı atıyorum hem vücudumun istediği şekeri karşılıyorum hemde psikolojik olarak rahatlıyorum. Ayrıca bitter çikolatayı da öneriyorlar.

zlatan57 bunu beğendi.
  9. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Puding de ne proteini arıyorsunuz?
    Hiç bir canlının şekere ihtiyacı yoktur. Şeker; insulin direncine davetiyedir.Ve İnsulinde Kanser sıralamasında baş sıralarda geliyor

10. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Biraz konu dışı olacak ama bimden sütlü tatlı aldım kazandibi tavuk göğsü fırında sütlaç fiyatı uygun tabi :)
    Yanlış hatırlamıyorsam Osmanoğlu marka ,son kullanma tarihlerinde sorun yok eve gelip yediğimde ekşimiş olduğunu fark ettim :(

Düzgün gibi duran sütlü tatlıları yediğimde ishal vb durumlar oldu ,ucuz etin yahnisi diyelim ,bim den tatlı vs felan tavsiye etmiyorum :)

Sayfayı Paylaş