bilinçsiz yazılan bir kür örneği

Konusu 'Anabolik Androjenik Steroidler' forumundadır ve onurelibol tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bugün salonda bi arkadaşımın eline gelmiş saçma bir kür programı gördüm şaşırdım ve sizlerle paylaşmak istedim! kısa ve uzun esterler bir araya girmiş yetersiz dozojlarla yazılmış 6 haftalık bir kür programı!
    Haftada 150mg tren actetat (pazartesi75mg ve perşembe75mg) 50mg winstrol 200mg propionat 250mg testo enantat 200mg deca ve 400mg boldenone ilk 2 hafta böle devam edio 3. ve 4. hafta winstrol 150 mgye çıkarılıo(salı 50mg çarşamba 50mg ve perşembe 50mg) şeklinde:D 5.ve 6. haftada da ilk 2 haftadaki aynı dozajlarla devam edip kür bitio.
    arkadaşlar resmen ilaçları gönderen kişinin elinde kalan ilaç sayısına göre yazılmış bir kür sizlerlede parlaşmak istedim görüşleriniz için teşekkür ederim. Saygılar...

2. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    eklemeyi unutmuşum özür dilerim bu kürün maliyetide 600 liraymış :D

3. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Resmen komedi.6 tane steroid koymus adam kure olucak iş değil.Ya böyle şeyleri kullanıyorlar ondan sonrada ben kur yaptım yak karacigerim iflas etti yok bobrek yetmezligim basladı derler.Bu kadar farklı steroidi değil 5-6 tane etkisi yuksek dozda herhangibir tedavide kullanılan ilacı kullansan gene alırsın organlarını eline :)

4. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Xxbody çok haklısın birde tren ve winstrolun dozajı çok çok az adam bunlardan etki bile göremez ve adamın yağ oranı yüzde 15in üstünde winstrol yazmış küre :D vede pcte diye birşeydende hiç bahsatmemiş arkadaşa:) allah bu tarz insanlardan korusun herkesi

5. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.746
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    pct olayını bu forumda gördüm benim salonda birçok küre giren müsabık adamlar var adama pct diyorum o ne diyor kür sonu tedavisi diyorum ne tedavisi diyor sadece apikobal ile (b vitamini) götürüyorlar işi. girdiği kürü bilmeyen adam bile gördüm vurulduğu iğneden haberi yok.

6. deniz21

deniz21 Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    deathlifteryazıktır o adamlara iyice anlat bunu, gerekirse internetten çıktı al götür. ciddi söylüyorum. bende bu şekilde çok kür yapan gördüm, hayretler içerisindeyim.

7. XxBody

XxBody Üye

Beğenileri:
    182
    Ödül Puanları:
    0
    Ya abi gecen salonda bi cocuk geldi yanıma dediki sustonon ne ? anlattım genel olarak biraz. aaa hadi ya dedi ben 2 ay önce eczaneden aldım 5 tane, vurdum 3 gün ara ile dedi ama tam ne işe yaradıgını bilmiyordum ogrenmis oldum saollasın dedi.bende bunun ustune kim tavsiye etti bunu sana diyince oda bana bir arkadasım söylemişti guzel kas kutlesi yapıyormus dedi :)

8. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok haklısın kür yapıp pctnin adını bile duymayanlar var sadece pregnyl kullanıp pct yaptıklarını sanıolar.

9. lkmnsrt20

lkmnsrt20 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    valla koptum ya cehalet kör bıçak gibidir ve

kullanan kişinin niyetine göre saplandığı yerler geri dönülmez sonuçlara neden olur.

10. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    bence hiç kopulucak bi durum yok ortada çok ama çok acı bi gerçek resmen satıcının elindeki mallara göre yazılmış. bu işi yapanların işin ne boyuta geleceğini hiçe sayarak sadece parayı düşünmeleri çok acı ama gerçek bir olay.

11. mertoge

mertoge Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mert
    Yer:
    Samsun
    bu adam 600 tl yı almak için aklına gelenlerı yazmış sanada demıştır hem kuruyacaksın hem buyuyeceksın dıye :) saçmalamış bencede

12. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    53
    onur elibol hazır seni görmüşken sorayım bursa'daki şampiyonaya katılacak mısın? :) 1.80 çekişmeli olur bu yarışta

13. utkux54

utkux54 Üye

Beğenileri:
    292
    Ödül Puanları:
    73
    daha acısınıda gördüm
    günde 2 anapolon yanında b12 vitamini
    bu forumdan aldığım bilgilerle anapolonun arkadaşıma diğer ilaçlardan çok daha kötü olduğunu defalarca söylememe rağmen para göz hocası sağolsun kullanmasına sebep oldu kürü bitti karaciğer kötü durumda üstelik pekte bir katkısı olmadı ona.vucutda özellikle göğüste yağlanmada cabası artık diyecek birşey yok başa gelen çekilir.
    buda bir anım ilginç bir durumdur arkadaş doktora tahlillerini gösterirken odadan doktorun sinirli bağırışlarını duydum.

Sayfayı Paylaş