Bilinçsiz kullanım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve albagubra tarafından 14 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. albagubra

albagubra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Forumda yer yer bu tür supplementlera çok hevesli ve meraklı kimselerin varlığını gördüm. Yöneticilerin sorumluluk sahibi olarak uyarılar yapmalarına rağmen inadına hevesle merak edenler mevcut. Bu konuda bilinçli, dikkatli ve temkinli olmak gerektiğine inanıyorum. Sanırım aşağıdaki linkte verilmiş olan ingilizce videoya şöyle bir göz atılırsa aynı şeye sanırım herkes katılacaktır. Anlamak için ingilizce bilmeniz de şart değil, görüntüler her şeyi anlatıyor.

http://www.thatvideosite.com/view/1787.html

2. albagubra

albagubra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Özür diliyorum, bu zaten forumda olan bir videoymuş, moderatörler mesajımı kaldırabilirler. Tekrar özür diliyorum. :oops:

3. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Alba gubra supplementlerle bu hale gelinir diyosun yani.Sen B.B yapıyosan derhal bırak.Yapmıyorsan hiç ilgilenme.O vatandaş steroidlerle bu hale geldi.Tartışması forumdada çok yapıldı.Supplement kullanma sonunu iyi görmüyorum diyen spor cahiileriyle geçilen dalgaları konu dışı bölümünde bulabilirsin.

4. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Body yapıyorum dıyen bırının supplement ıle steroıd arasındakı farkı bılmemesı ne acı.

Hal boyleyken bızım sıradan vatandaslara herhangı bır sey anlatmamız ımkansız, bodycıler ıktıdarsızdır da derler, erken yasta olur de derler, kalbı buyur ve tıknefes olur da derler .

5. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    seni anlamıyorum , sen ne diyorsun en cok ben ön yargılıydım suplementlere ama bende biliçlendim..ve vücut geliştirme için sart..iyi bi markada secmek lazım onu formdaki arkadaslarıma sordum saolsunlar yardımcı oldular..

bak sana bi tavsiye bu güzel formu bi oku ben günde aralıksız 9 saat okudugum deftere not cıkardıgım oluyor ..maastere katılıyorum..bi daha bişe yazarken 3 kere düsün lütfen ;)

6. Atlas

Atlas Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Yok aslında İngilizce bilmen şart. Zira bu videoda sorumsuz steroid kullanmış pek de zeki işler yapmamış bir arkadaşımızın başına gelenler anlatılıyor. Yere düşürdüğü şırıngayı üfleyip bicepsine sokmuş. Ondan sonra mikrop kapan bicepsini kendi ameliyat etmeye çalışıp acil servise kaldırılmış. Ayrıca kendisi sokaklarda steroid satıcılığına başlamış, yakalandığında 75000 dolarlık steroid bulunmuş salonunda. Yani konuşulanları anlasaydın bu adamın hikayesinin burada supplement kullananlarla bir alakası olmadığını anlardın.

7. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    arkadaslar tamam bence.çünkü arkadsımız bence bu spora daha yeni baslamıs ve steroid ve suplementi yanlışlıkla karıstırıp böyle bi baslık acılmıs..bu sekilde ser elestiriler arkasımızı kaybettirir..bence baslık çöpe atılıp..bundan herkes bi ders cıkarmalı eger bi konuda net bilgimiz yoksa yorum yapmayalım..bu hem bizi üzer hemde kasrı tarafa zarar veriri...isterseniz bunu fazla irdelemeyelim :oops:

8. albagubra

albagubra Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Konya
    Yanlışlıkla başlık açtığım için özür diledim ve silinmesini de talep ettim. Ayrıca ben BB yapmıyorum da. Steroidi supplementi biliyorum. Zaten neden koyduğumu da izah etmiştim. "Bilinçsiz" olanlara yönelikti. Siz zaten bilinçlisiniz, bunda alınmanızı gerektiren bir durum da yok. Daha fazla uzatılacak bir şey yok. Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş