bilgiye ihtiyacım var

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve fox1905 tarafından 6 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fox1905

fox1905 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese selamlar,

188 boyunda 86 kg yum yaş 26
    2 aydır düzenli spor yapıyorum son 1 aydır diet yapıyorum. kilom 90 dan 86 ya düştü göbek bölgemdeki yaglardan neredeyse kurtuldum..
    benim sorum düzenli spor yapan birisi olarak,

- iyi bir protein tozu kullanmalımıyım?
    - kullanmamın bana etkisi ortalama yüzdeye vurarsak ne olur? yani vericeğim paraya değermi?
    - protein tozunun yanında ek olarak almam gereken bişey varmı? bcaa düşünüyorum..?
    - marka olarak düşündüğüm Muscletech Nitro-Tech Hardcore Pro Series, 1800 Gram (160 TL ye alıcam)

şimdiden herkese teşekkür ederim...

2. celalcaner

celalcaner Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    parasal yönden en çok verimi almak istiyorsan 3-4. ayında başlayabilirsin.
    protein tozu aslında en ucuz protein kaynağı. bimden balık alıyorum 3 tlye ve içinde 20-25 gr protein var. aynı proteini 2 tlye mal olan protein tozumdan alabiliyorum.

yüzdeye vurmak mantıksız olur. ama ilerki zamanlarda protein tozu bir ihtiyaç

öncelik protein tozu olmalı. amino asit bence çok sonra geliyor

fox1905 bunu beğendi.
  3. BMS

BMS Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Protein tozuna en erken 3.ayda başlayabilirsin, amino asit (bcaa,kompleks,glutamine) almanın gereği yok,zaten iyi bir protein tozu alırsan günde 2 ölçek ile yeteri kadarını alırsın :) sana Optimum Whey protein'i öneririm hem fiyatı 135 tl - 2250 gram . Muscletech Nitro-Tech Hardcore Pro Series orta-ileri düzey bir protein tozu. İkinci önerim ise, amino asit alacağına Opti-Men yada Animal PAK alman daha yararlı olur. Başlangıç için Optimum Whey ve Opti-Men yada Animal PAK senin için ideal kombinasyon olur :)

fox1905 bunu beğendi.
  4. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Şimdiden destek ürünlerine yönelmen doğru olmaz , hala şuan başlangıç aşamasındasın bu süre zarfında araştırmalarını yap supplement ve bb konularında bilgilerini pekiştir hangi destek ürünlerini kullanman gerektiğine o zaman karar verirsin .

fox1905 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş