Bilgisi olan arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve CCooLL tarafından 8 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CCooLL

CCooLL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    iNEGÖL
    Merhaba arkadaslar forumu yaklasık 8 aydır takıp edıyorum.Nerdeyse birçok konuda bilgi sahibi oldum.Gerçekten çok faydalı bir forum olmuş.Ancak forumu okudukça su sonuca ulaştım.burdakı bilgiler genel dogrular ama maksımum fayda için kişinin mevcut durumu ve ne isteği belirleyici oluyor.

Benim yaşım 29 boy 174 kilo 70.
    vucut yapım zayıf olmasına rağmen gobek bolgem yağlı ve sureklı bir şişkinlik war.hal bole olunca görüntü baya kotu oluyor.(zayıf kol zayıf gogus yaglı ve sıskın bir karın.)
    1 aydır salona gidiyorum Flexor un yazdıgı programı yapıyorum.2-3. aylar içinde flexorun programını yapmaya devam edıcem.Ancak 3. aydan sonra nasıl çalışmalıyım?
    öncelikle gogus bolgem cok zayıf oldugundan iri ve hacimli bir gogus hedeflıyorum.
    bicepslerim 30cm 2. olarak bicepsler daha sonra kanatlar sırt karın şeklinde sıralayabılırız.

benım ısteklerım ve vucud durumum dogrultusunda en uygun program nasıl olmalıdır.bir program yazabılırmısınız?

aynada gormek ıstedıgım vucut fit ama hacimli goguslerı olan bir vucut :)

yarımcı olabılecek herkese şimdiden teşekkürler.

2. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/e...ve-t11375.html

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş