Bilgili arkadaşlarım,hocalarım bir şey danışıcam

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Onurcoktur tarafından 1 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Onurcoktur

Onurcoktur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba arkadaşlar ben 2 ay kadar bu spora gitmiştim biraktim sonrasında mekik şınav ve dambell olarak devam ettim şimdi jatomide bahçelievlerde spora başladım 15 gün oldu
    Yaşım:18
    Boy:1.80
    Kilo:74.7kg
    Yağ:8.9kg
    Kas kg:62.5
    Yağ oranı:11.9
    çıktı hocam iyi dedi hacim(kaslanarak) kilo alman lazim dedi
    Şimdi 2 gün gidiyorum bir gün dinleniyorum şu programı uyguluyorum:
    Koşu bandı:5dk yürüme 5.5-6speed 5 dk hızlı yürüme 6.7spd 5dk koşma 8-9spd 5dk depar 9 - 9.5
    Pectoral fly 3x15 23kg
    Lateral Raise 3x10 27kg
    Lat Pull 3x10 32kg
    Arm Curl 3x10 23kg
    Triceps Extention 3x10 32kg
    Leg Extention 3x10 39kg
    Yüksek Demirde asılı kalıyorum 30-50 saniye
    70mekik
    15x3:45şınav
    Şimdi bu yukarda saydığı 6 hareketı hoca öyle pek sallamadan şunları yap dedi set ve kgyi kendim ayarladım açıkcası hocalar pek takmıyor ve bende hırslı bir çoçuğum 92 kg den düştüm
    fakat motivasyonum gün geçtikçe gidiyor program yazanım yok bilgi verenim yol gösterenim yani sporu sevdirenim yok
    bench press yapma dedi boyun daha fazla uzamasını istiyorsan açıkcası gögüs de calısmak istiyorum evet lütfen uzun oldu ama desteklerinizi bekliyorum bu sporu seviyorum hocalık babında ilerde meslek olarak da düşünüyorum teşekkürlerbench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:19 ----------

+++++++++++++++++++++++++++

2. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    bench press yapmakla boy uzama durmasının yada kısalmasının ne alakası var gözünü sevdiğiminin hocası :) Yok öyle birşey arkadaş yani ben yok diyorum onca kişiyle çalıştım hocalar gördüm hiç öyle bir durum söz konusu olmadı:)

Koşu yapma bana kalırsa direk ısınma hareketi yap germe açma belini boynunu omuzlarını vs.
    Bu programı kaç hafta uygulayacaksın ? 2 gün üst üste aynı program uygulanmaz. 1 gün git 1 gün dinlen

Onurcoktur bunu beğendi.
  3. akman

akman Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    ilk defa senden duyuyorum bench presste boy uzamasının yavasladıgını , benim bildigim omura baskı yapan hack squat gibi hareketler boy uzamasını engeller.

Onurcoktur bunu beğendi.
  4. Onurcoktur

Onurcoktur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle ilgin alakan için teşekkür ederim koşu yapmiyim fakat vucut bölgesindeki yağlanmayı nasıl önlerim cardio hiç mi yapmiyim ?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Alıntı:
    Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş