Bilgili abilerden Yardım istiyorum!!!!!LÜTFEN

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sahne_benim tarafından 5 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. sahne_benim

sahne_benim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    [size=18]benim yaşım 20 173 boyunda 60 kilo ağırlığındayım... benim şikayetim vücut şekilsizliği yani çok zayıfım.....vücüdumu şekillendirmek istiyorum ....bodye gidiyorum ..toz protein almayı düşünüyorum..
    eğer bana yardım ederseni çok sevinirim benim istediğim bir kilo alma beslenme programı,yapacağım hareketler konusunda program ve alacağım ilaçlar tozlardan neler alıyım hangi marka alayım bunlar hakkında bana yardımcı olursanız hepinize minnettar olacağım şimdiden teeşekkür ederim[/size]

2. sahne_benim

sahne_benim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    benim yaşım 20 173 boyunda 60 kilo ağırlığındayım... benim şikayetim vücut şekilsizliği yani çok zayıfım.....vücüdumu şekillendirmek istiyorum ....bodye gidiyorum ..toz protein almayı düşünüyorum..
    eğer bana yardım ederseni çok sevinirim benim istediğim bir kilo alma beslenme programı,yapacağım hareketler konusunda program ve alacağım ilaçlar tozlardan neler alıyım hangi marka alayım bunlar hakkında bana yardımcı olursanız hepinize minnettar olacağım şimdiden teeşekkür ederim

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    forumdaki beslenme ve antrenman forum başlıklarını dikkatle incelersen aradığın birçok sorunun cevabını bulabilirsin..
    daha sonra yine takıldığın bir konu olursa forum sakinlerine danışabilirsin..
    kolay gelsin

4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    salona gidiyorsan hocan sana zaten bir program yazacaktır kilon gerçekten az ama çok yağlanmana lüzum yok eğer doğal yollardan proteinini yeterli alıyorsan protein tozuna ihtiyacın yoktur zaten doğal yollardan söyle karşılayabilirsin bir kere kesinlikle sabahları 3 yumurta ye onun dışında gün içinde tavuk ye 300-400 gr yiyebilirsin ama hepsini bir öğünde değil yarısını antremandan yarısını sonra ama sakın kırmızı eti ihmal etme haftada en az iki kere ye balıkta çok faydalığır konserve ton yiyebilirsin onun dışında zaten zayıfsın makarna pilav tahıllı ekmek bunlarda antremandan önce ve sonra bayağı bir tüketebilirsin örneğin pilav ya da makarna günde 3-4 tabak 5-6 dilim ekmek yiyebilirsin yeni başlamışsın 6 aydan önce aminoasit ihtiyacın olmaz çünkü aminoasit özellilke kas ağrılarını geçirmek için faydalıdır ekstra gelişirsin o ayrı ama 6 aydan önce gerekli olmadığını düşünüyorum

5. sahne_benim

sahne_benim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    forumdaki bana yanıt verebilecek olan herşeye baktım ama yaşıma kiloma boyuma göre ve benim derdime göre bir program belirlemenizi istiyorum çünki salon hocam pek bilgili değil gibi ilaç satmaya çalışıyor....eğer siz yardımcı olursanız çok sevinirim tam bir diyet programı ve çalışma programı ilaçlarıda unutmayalım hepinize teşekkür ederim iyi günler
    BOY 173
    KİLO 59-60
    YAŞ 20
    CİNS ERKEK

6. LionBody

LionBody Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dostum program ayarlaması cok zor değil . protein tozuna gelince markası önemli değil bütçene göre olanı al. ilaç kullanma . proteinli karbonhidratlı beslen bkz : tavuk , yumurta , makarna , pilav ve çeşitleri.. başarılar..

7. yolcu

yolcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bodyguard
    Yer:
    izmir
    zayıf kalma

yemek yerken şuurunu kapat yemek zorunda hısset kendini ,zor olucak ama mideni genislettikten sonra farkedıceksın ve sende şaşıracaksın..1 hafta uygula deva mı gelır

8. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Re: zayıf kalma

kardeş senden bomba antrenör olur valla yorumlar süper hep gözleri kapatırdın valla

9. sahne_benim

sahne_benim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sivas
    teşekkürler abi yaa aslında iştahsızlık yok bende yerim yemek sorun değil ama öyle bişey istiyorumki şöyle burda birisi gelsin bana desinki al bak antremanda bu programları yap aha bugünde şunları ye proteini şöyle al desin....ben onu istiyorum hepinize teşekkürler

Sayfayı Paylaş