bilgilerinize ihtiyacım var...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve akkas51 tarafından 23 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. akkas51

akkas51 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar belki yeri değil ama dertleşme forumu olduğu için yazıyorum..evet arkadaşlar kalça bölgemde aşırı yağlanma var...ne ilacı kullanayım veya ne yapayım ne tavsiye edersiniz..ben 10 kg kilo verdim ama kalça bölgem aynı..yardımcı olursanız sevinirim..

2. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    kalca mi? Erkeklerde kalca bölge birinci yag bölgesi degil. Bunu haftada 3 kere cardio yapmakla giderirsin. Bayansan yine cardio yaparak giderirsin fakat belki ciddi diyet yapmak gerekecek.
    Valla gelen gecene ilac yaziyoruz. Ama dogruda yapmiyoruz aslinda. Ilaci kimler kullanir biliyormusun arkadasim? Ya adamin sabri yoktur hemen konuya gelmek ister yada adam disiplinli program uygulayamaz yada uygulamaz ve ilala yardim alir. Aslinda diyet yapipda spor yapanlar cok iyi yag eritmislerdir.

3. akkas51

akkas51 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısın 1. bölge değil ama bende öyle..peki cardio yanında önereceğin ilaç yokmu..daha hızlı sonuca ulaşmak için..teşekkür ederim

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Akkas51

bilgilerinize ihtiyacım var...

Diye baslik acmissin, burasi bir bilgi platformu, basliklarin biraz anlatir olsun.

Kurallari okursan sevinirim.

Kolay gelsin.

5. akkas51

akkas51 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özür dilerim haklısınız..yeni üye olduğum için tam bir bilgi sahibi değilim..dikkat etcem.

Sayfayı Paylaş