Bilgilendirilmem lazım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve duvi tarafından 27 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. duvi

duvi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Formda yeniyim ilk önce bütün arkadaşlara selam ederim
    benim aklıma takılan bazı şeyler var
    bundan 3-4 sene önce body yapmaya karar verdik ve istanbulda adını vermek istemediğim bir salona çalışmaya gittik adamlar herhangi bir program yapmadı haftada iki gün gel birer saat çalış ne yaprsan yap dedi baktım sallamıyolar ikinci defa gitmedik neyse ayrı bi mesele
    benim sormak istediğim salona gidildiği zaman ne gibi özellikler aramam gerekli yani salonda bana yeme içme olsun veya başka programlar uygulatmalrı gerekirmi veya özel bir programları oluyormu

ikinci ben çok aşırı kas yapmanın derdinde değilim rambo gibi olmak değil derdim:) sadece vüducumu toplamak istiyorum bunun için tam bilmiyorum ama ilaç veya iğne gibi şeylere ihtiyacım varmı
    ilaç veya iğne kullanmadan da kas yapabilirmiyim
    gerekirse ne gibi ilaçlar kullanmam gerek
    bu konularda beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum
    şimdiden teşekkür ederim

saygılarımla,duvi

2. KaRaBaSH

KaRaBaSH Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    1- dediğin gibi gittiğin salonda hoca sana antrenman programı vermeli, beslenme ile ilgili öğütlerde bulunabilmeli,gelişimini takip etmeli. hoca gerçekten hoca olmalı yani. yoksa parana yazık..

2- rambo olmak zaten kolay değil. senin sadece dediğin seviyeye -vücudumu toplayayım diyorsun ya- gelmek için bile zamana ihtiyacın var. protein dahi kullanmadan kaslanabilirsin ama bu belli bir yere kadar sürer, bir yerden sonra sadece yemekle vücuda protein az gelmeye başlar o noktada ek besinler -protein, aminoasit vs- ve bunlardan daha iyi istifade etmek için performans arttırıcı ürünler devreye girer.

bu işi ciddi yaparsan zaten bünyeyi kaplayan hırs seni sürekli çalışmaya, beslenmeye itecektir.

kolay gelsin.

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Kilit ve çöp .

Forumu okumadan başlık açmayınız.

Konu Durumu: