Bilek güresinden ve gücsüzlükten anlıyan varmı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve batuhan35 tarafından 12 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. batuhan35

batuhan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 1.75 boyundaym 52 kiloyum ektoyum. Ya benim bi sorunum var bilek güreşinde nerdyse kmseyı yenemiym 10 kisiden 9una yenilirm 1inide zar zor belki yenerm gücsûz olduğumu düşûnürüm düşünürüm bu knuda ne yapmam lazım nasıl 10 kişidn 8,9 kısiyı yenerm büyüklerm yardm edin lütfn okulda güclüler arasına grmek istiyorum

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Benim yaşım 15 mezomorfum. Bu birazda doğuştan gelen bişey gibi bence yanlışsam özür dilerim boyum 181 kilom 97 şu ana kadar hiç yenilmedim hiç bir arkadaşıma benden büyük 3-4 kişiyle yaptım onlarıda yendim..

bak birkaç önerim var yinede belki işine yarar..

* başlayınca rakibinin elini sıkabildiğin kadar sık hiç acıma :D
    * kolunu fazla açma yani ön kolla biceps çok yakın olsun bu sayede rakibide çekersin ve onun kolu açılır.

El yayı alabilirsin ben kullanıyorum ama kullanmadan öncede hep yeniyodum :D

Son düzenleme: 12 Ağustos 2013
    batuhan35 bunu beğendi.
  3. T-BoMB

T-BoMB Yeni Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Marangoz
    Yer:
    İstanbul
    Abisi öncelikle bir spor salonuna yazıl. Sonra hergün düzenli bir şekilde bolca yumurta , et ve et urunleri , süt ve süt urunleri , pilav , makarna , sebze yemekleri , sıcak yemekler yemeye ve bol ekmek tuketmeye dikkat etmelisin.. Zamanla baya güçlenirsin

batuhan35 bunu beğendi.
  4. Verminaard

Verminaard Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    batuhan35 bunu beğendi.
  5. batuhan35

batuhan35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    El yayım var ilk yapmaya başladığımda 60 civarı yaıyodum şmdi 80-90 arası yapıyorum ama fazla bi deişiklik olmadı önkol 27 cm güclenip herkesi yenebilirsem çok iyi olucak .d

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:54 ----------

Bende düşunüyorum yazılmayı fakat okul var hafta sonları veya 3gün gdebilirm ve ailemle yaşadığm için her gün kendim yapıp yiyemem

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : bilek guresi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş