Bileğin Kemik Kalınlığı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve couz tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. couz

couz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Bod'e fiilen yeni başladım.Yaşım 20.Boyum 185 kilom ise 65.Zayıf bir yapım var.Şuan el bilekleklerim 15.5-16 cm civarında ve uzaktan ince göründüğünü düşünüyorum.BB ile sadece kas geliştiriyoruz kemiklere bir etkimiz yok ama bu yaştan sonra bilek kemiğimin kalınlaşması mümkünmüdür.Genetik faktörü sormuyorum.Yani kaliteli beslenip, düzenli ağırlık kaldırma bağlamında.Bana çok enteresan gelen bir şey var babam ile el ve bilek şekillerimiz aynı onun 19.5 cm benim ise 16 bile değil tam olarak.Böyle bekleyerek gelişmeyeceğini bildiğimden başladım spora ama foruma danışma ihtiyacı hissettim.

2. bodyci55

bodyci55 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    bundan sonra gelişecegini zannetmem ama vucut gelistirmeye basladığına göre biraz daha hacimli gösterebilirsin el yayı kullanırsan yararı olur benimde bilegım ince el yayı sayesinde önkolu kalınlastırarak hacimli gösteriyorum ama bilek gene aynı bilek :) baban kilolu ise muhtemelen yagdan kaynaklanıyordur.

Sayfayı Paylaş