Bileğimi kestim sağlak olmama rağmen sol kolum daha guclu nasıl iyileştirebilirim?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve x tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    12 yasındayken cam kapıdan kollarımı cıkardım yanı camı kırdım sag bilegimde kesık var tam elin bittigi bilegin alt kısmında 4 dikis atılmıstı sımdı body yapıorm ve sol bılegım sagdan daha kuvvetlı hatta kolumun bazı bölgelerine bile etki edior.Doktor 1 2 milimle elini kaybedebilirdin cok yaklasmıs damarına demisti. Simdi bu bilegi nasıl eskı haline getirebilirim? Isterseniz resim cekebilirim.Cok kafama takılıyor. Birde iyileşmemis kolla denize girip büyük bir iltihaplanmaya sebep olmustum tam iyilesmemis olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Eylül 2009
  2. topsecret24

topsecret24 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bende de var. bugun ölçü aldım sağlak olmama rağmen sol kolum daha hacımlı çıktı. eşitlemek adına önerılerı beklıyorum...

3. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    benim hacim açısından pek fark olmaz ama her zaman sol tarafım komple daha kuvvetlidir. omuz göğüs biceps triceps. Belki de psikolojikman öyle artık bende

4. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bende de var o, sağlak olmama rağmen sol kolum daha güçlü özellikle triceps hareketlerinde çok farkediyor, sağ kolla 10 kickback yaptığım vakit sol kolla 10 yapmama rağmen hala yapabiliyorum gibi hissediyorum ama bırakıyorum

5. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Kuvveti az olan adelene göre çalışman dengelemek için doğru olacaktır. kuvveti az olan tarafa partnerinden yardım iste ve zorlamaya çalış. Barbell yerine dumbell lara ağırlık ver...

Sayfayı Paylaş