Bileğimdeki Ağrı Yüzünden Bench Pres'leri Yapamıyorum

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve webislander tarafından 12 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. webislander

webislander Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Haziran ayında futbol maçında kalede dururken çekilen sert bir şutu kurtarayım derken sol elim hızlı gelen topla birlikte "geriye doğru zorlandı.yani şöyle tarif etmek gerekirse karşıdakine dur işareti yapıyor gibi düşünün.Elim o şekildeyken top elime çok sert geldi ve elimi geriye doğru zorladı.Doktora gitmedim ve o zamandan beri bileğimi kendi etrafımda döndürünce acıyor.sanki içeride birşeyler tıkır tıkır oynuyor.özellikle bench preste zorlandığında kendini hissettiriyor ve bütün motviasyonumu bozuyor.

size tedavi için geç kalmışmıyımdır ve doktora gitsem tedavisi mümkünmüdür..

2. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    doktora gitmekte biraz geç kalmışsın ama geç değil çünkü hala elin ağrıyor ve günlük yaşantında sana sıkıntı yaşatıyor..bir röntgen filmiyle en kötü ihtimallede mr veya ultrasonla ne sıkıntın varda ordaki sorun bulunup çözüme başlanacaktır..spor yapmamalısın bence çünki sakatsın ve sakatlığın küçüğü büyüğü olmaz.iyileşene kadar ara vermelisin yoksa daha büyük sorunlara davetiye çıkartabilirsin..

3. SUPER HUMAN

SUPER HUMAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SAĞLIK ÇALIŞANI ve PERSONAL TRAİNER
    Yer:
    İSTANBUL
    Bileğinizi aşağı indirdiğinizde üst kısımda nohut kadar bir şişlik beliriyor mu?

4. webislander

webislander Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayır hiç bir şekilde bir şişlik bulamadım?

Sayfayı Paylaş