Big man on campus programı.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ferrocu tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar sizce bu program nasıl.Bana güzel geldi yapıcaktım fakat ben bu yazıda bulkta geçiricem nisana kadar.Programda süper setler falan var tekrar sayılarıda yüksek.Cardio günlerini dinlenme günü yapıcam.Sormak istediğim bu program hacim dönemi için uygunmudur?Bodybuilding.com - Steve Cook's Big Man On Campus 12-Week College Trainer

2. ozan1234

ozan1234 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Minder , serbest stili güreşçi.
    Ne kadar zamandır bu dalın içerisindesin ve bu attığın sitede nasıl ne şekilde antrenman yapıcaksın biraz daha açıklarmısın siteyi .

3. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    bak aşşağı in orda day 1 day2 şekilde program var istediğin güne tıkla hareketleri ve videolu yapılışını görebilirsin.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Supplement satmak için hazırlanan programlardan. bodybuilding.com'un forumlarında iyi programlar vardır. workout programs bölümünün sabitlenmiş başlıklarında.

5. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    açıkcası ben bu programı yaparken çok hızlı bir şekilde gelişmiştim sonra bıraktım başka şeylere geçtim artık full body çalışıyorum faydalı bir program olduğunu düşünüyorum ama yeni başlayan için sağlam temel atmanda yardımcı olmaz

6. turqo34

turqo34 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    bodybuilding.com temelinde ticari bi site. bu programların sayfalarında, antrenörün programı uygularken kullanmanızı önerdiği supplement'lerin olduğu supplementation diye bi bölüm olur. hah işte o linke hiç tıklamayın. esasında hiç de ihtiyacınız olmayan onlarca supplement satmaya çalışırlar size.

ama bu site hepten yararsız değil. size supplement satmaya çalıştıkları zamanlar haricinde çok faydalı bilgiler bulunuyor.

big man on campus'u değil de ona çok çok benzeyen jim stoppani'nin shortcut to size programını uygulamıştım. bunlar klasik split programlar. eğer split çalışmaktan yanaysanız deneyin ama bunlardan mucize de beklemeyin. shortcut to size hacimden ziyade kuvvet konusunda faydalı olmuştu.

7. Ferrocu

Ferrocu Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Ben zaten supplement bölümüne takılmam onları biliyorum.Fakat hacim için programlar arıyorum.Programı kendim yapmak yerine denenmiş programlar arıyorum.Önerdiğiniz örnek program varsa bakarım.Acaba tüm vücutmu denesem yada max-ot gibi split düşük tekrar bir programmı?

8. turqo34

turqo34 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    bunun kararını kendiniz vereceksiniz. şimdiye kadar full body denemediyseniz bi deneyin derim.

Sayfayı Paylaş