bicepsten sonra boşluk.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kWo tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kWo

kWo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhabalar benim şöyle bir sorum olacaktı. 1 sene gibi bir süredir aralıklarla çalışıyorum fakat bu forumu bulduktan sonra çok yanlışlıklar yaptığımı farkettim. Arama yapıp bulamadığım için başlık açmayı uygun gördüm. Benim şöyle bir sorunum var bicepslerden sonra kolun eklem yerinden sonraki (ele doğru olan kısım) bölümle biceps arasında belirgin boşluk var, ve buda kolun dolgun görünmesi engelliyor. Bicepslerimde biraz şişkin olduğu için arada çok fazla boşluk gözüküyor. Flexor hocamın evde dumbella çalışma programındaki resimlere göre tarif edersem brachialis ve brachioradialls kasları arasındaki bölge sanırım. Bu boşluğu doldurabilirmiyim ? doldurmak için hangi hareketleri önerirsiniz? Özellikle Flexor hocamın boş bir anına denk gelirse cevap yazarsa çok sevinirim.Teşekkürler şimdiden..

2. omerbay

omerbay Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    manisa
    scot sehpasında barbell curl benim epey işime yaramıştı ama proflar ne söyler bilemiyorum...

kWo bunu beğendi.
  3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    dirseğinin iç kısmından bahsediyosun sanırım o bölge sen geliştikçe daha çukurlaşır orası dolmaz yada kilo alırsan anca istediğin gibi olur ama bence bisepsi iyi ve dolgun gösteren orasıdır

kWo bunu beğendi.
  4. Qwelan

Qwelan Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    BB
    Yer:
    İstanbul
    zaman geçtikçe bicepslerin daha fazla hacimlenince orasıda kapanıcak diye biliyorum.bikaç topicte öle görmüştüm bununla ilgili yazılar war

kWo bunu beğendi.
  5. CosaNostra

CosaNostra Üye

Beğenileri:
    191
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir - Karşıyaka
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kas-uzatma-t3343.html

Bu linki incelemende fayda var.

Tavsiyem ; biceps çalıştığın günler chin up çekmendir.hammer şekilde ve direk curl şekilde tutuşları var kombine edip biceps programına ekliyebilirsin.Ben faydasını gördüm.Tabi herkezin genetiği farklıdır sendede aynı etkiyi ne derece yapar bilemem.

DuE, diez ve kWo bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş