Bicepste büyüme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bestfighter tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Herkese iyi günler dostlarım abilerim. Benim sorunum kol ölçümle alakalı ve düşüncelerimi paylaşmak istedim 1.85 boyum var 80 kiloyum kollarım bir basketçi kadar uzun kol ölçüm 35.5 civarı bi süredir ölçü alamıyorum antremanlarda çok iyi yaptığımı düşünüyorum idman bitince kollar kullanılamaz duruma geliyor gibi ama bi süre sonra mesela bi 45 dk -1 saat gibi kollar sertliğini yitirip ölçü kaybediyor gibi oluyor bu kasın yıkım- yapım aşaması mı? önerisi olan varmı 3 aydır ölçü alamadım.. beslenmeden olabilir mi?

dumbelllls

2. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    kolunun sıcak ölçüsü ile soğuk ölçüsü asla aynı olmaz.

antreman sırasında uyarılıp şişen-sertleşen kaslar, dinlenme sırasında sertliklerini ve hacimlerini kaybederler.

zaman içerisinde, çalıştıkça, kaslarının soğuk hali de tatmin edici boyutlara ulaşacaktır.

dipnot olarak da, kollarının uzun olması, o kolları dolduracak kas inşasının kısa birine göre daha fazla zaman alacağı anlamına gelir. yani çalışmaya devam :)

bestfighter bunu beğendi.
  3. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Fazla çalışıyor olabilir misin?Antrenmanını yazarsan fikrimiz olur.

4. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    fazla çalışma benimde aklımdan geçmişti ama yok yani öyle aşırı bi çalışmam yok programda
    4 x 8 barbell curl
    4x8 hammer curl
    4x8 makinada kol calısıyorum bu son hareket değişmeli olarak mesela bi süre makinada kol bi süre farklı bi biceps hareketi 3. hareket değişmeli oluyor.. fazla çalıştığımı sanmıyorum belki az bile.. sırt-kanatla aynı gün yapıyorum bicepsi haftada 2 gün falan kollar evet zor doluyor bide barfikste cok sıkıntı yapıyor bana..

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

beslenmem günde max 3 yumurta yiyebiliyorum kokusu cok zor geliyor yulaf yiyorum bi kutu light ton balıgı gününe göre tavuk yiyorum sonra pirinç falan ama beslenmem düzgün değil okula gidiyorum sabah 8 de aksam 3.30 a kadar ordayım sonra dersane spor falan okulda yediğim ekmek arası tavuk sadece..

5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Biceps için 2 veya 3 hareket ideal.Sırt egzersizlerinde biceps zaten yeterince çalışıyor.Biceps antrenmanını farklı güne koymayı deneyin.Mesela biceps-triceps veya biceps-göğüs gibi.Ölçü alamamanız beslenmenizdende kaynaklanıyor olabilir.

Son düzenleme: 17 Kasım 2012
    bestfighter bunu beğendi.
  6. bestfighter

bestfighter Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Teşekkürler öneri için bunu deneyebilirim başka fikri olan?

Sayfayı Paylaş