bicepslerimdeki hafif yanma hissi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve The Answer tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar daha öncede yazmıştım bicepslerimden yana dertliyim diye. dün biceps çalıştım. 3 temel hareket 3x8 olarak.

ama şimdi arada şişkinliğin kontrol için sıkıyorum sıktıntan sonra bi yanma hissi gibi bişey oluyo.. ztn şişmiyo, bu yanma hissi de neyin nesi.

beslenmem iyi..

2. kingofbilekci

kingofbilekci Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben yeni katıldım öncelikle başarılar diliyorum herkese.. bu yanma dediğin sana fazla acı vermiyorsa normaldir ama günlük işlerini yapmana engel olacak kadar ağrıyorsa hemen bir doktora başvurman gerekir..yırtılma olmuş olabilirthums:

3. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle düz bar ile barbel curl hareketini yap ama dirseklerin vücuduna yapısık şekilde olsun yani şu örnek gifteki gibi ama adamın yaptığı gibi fazla dar tutma birazcık daha geniş tut adamınkinden. Hareketi yavas , yedirerek ve nizami bir şekilde yap ve barı tutarken baş parmağın dışardaolmasın tüm parmaklarınla aynı yerde olsun. ( kısaca altta olsun diğerleri gibi )

Sonra ise Hammer curl hareketini yap .

Eğer hisstermiyorsan yine ağırlığı arttır.

4. kingofbilekci

kingofbilekci Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    zaten temel hareket olarak bunları yapmasından sonra ağrının oluştuğunu söylüyor arkadaş eğer ağrı fazlaysa mutlaka doktora görünmeli sonuçta bu bir spor acı veriyorsa vücut artık yeter diyor demektir

5. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Hımm kusura bakma kingofbilekci bi anlık dalgınlık yanlış anlamışım soruyu . Bencede bi doktora görünmesinde fayda var.

6. The Answer

The Answer Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    yok günlük hayatımı etkilicek bişey yok. ama zaten 5 aydır geliştiremedim bicepsleri (şişkinlik bakımından yoksa ağırlıkları arttırdım o kadar da değil :) )
    üstelik çalışıyorum da beslenmemde iyi gıcık ediyo beni. abimde demişti zaten ben zamanında çok uğraşmıştım ama kollar çok gelişmio bizim ailede demişti. (abimle aramda 11 yaş var)

7. kingofbilekci

kingofbilekci Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sen kimseye kulak asmadan azimle çalışmana devam et mutlaka başaracaksın inan bana nice adamlar gördüm kum torbası gibiyken sabredip bomba gibi olan

Sayfayı Paylaş