Bicepslerdeki sarkma

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KingTyson tarafından 15 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KingTyson

KingTyson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle moderetör arkadaşlarımızdan istegim konuyu lütfen kitlemesinler. Daha öncede bu konuda forumda konular açılmış fakat doyurucu cevaplar verilememiş. Ben 2-3 ay önce 4 ay kadar bir sürede 30-35 kilo verdim. Bundan sonra bicepslerimde sarkmalar oldu. Sıktıgımda kas kütlesi net bir şekilde görünürken sıkmadıgımda hiçbir şey belli olmuyor. Tuttup çektigimde deri neredeyse 5-6 cm ileri kadar geliyor. Bu hususta ne yapmam lazım acaba

Not: derinin üstünde çatlaklarda var acaba onlarında etkisi olabilirmi? Doktoramı başvurmam lazım?

2. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    ilk ihtimal kilodan kaynaklaniyor olabilir,kol calismalisin yagdan da kacinmani oneriyorum.Duzenli beslenip spor yaparsan zaman icerisinde duzelecegini inaniyorum. iyi antremanlar. Moral bozmaya degmez :)

3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    sarkmalar herkeste olur body yapıyor muydun ? sıkmadıgında gozukmemesı sıkı olmadıgından fitniss a yönelmeni tafsiye ederim en iyi care bu. eskı kılona donsen daha kotu olur fitness a yönelerek vucudunu sıkılastırabılırsın

4. KingTyson

KingTyson Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kilo vermeden önce yapmıyordum body. Ne önerirsiniz haftada kaç gün kaç saat fitness lzm olur bana

Sayfayı Paylaş