Bicepsler hakkında uzman görüşe ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve FeVeR1990 tarafından 13 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. FeVeR1990

FeVeR1990 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    1.5 aydır bb yapıyorum protein tozu ve aminoda kullanıyorum 1.85 cm 78 kg yim

Barbell Curls 4 set yapıyorum agirliklar 5 7.5 10 12.5

Concentration Curls 3 set 3.5 3.5 5

Ayakta normal DAmbıl 3.5 3.5 5

Scotpazu 3 set 5 7.5 10

Forumun ayasayfasındaki Biceps makalesinde
    over-trained başınıza gelebilir diyor bu agırlıkları çok rahat olmasada cok zorlanmadan yapabiliyorum over-trained olayinin başima gelecegini nasıl anlayabilirim

2.si
    lat pulldown bunun türkçesi lat gögse çekişmi oluyor onun sırt grubunda olduğunu biliyordum

3. ve son sorum ise hep aynı harekete bağlı kalmayınız diyor başka ne hareketler yapılabilrki ?

2. taribo01

taribo01 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    adana
    çok fazla çalıştırıyorsun bicepsini 13 set çok fazla bence onu max 9 sete indir ki bence bu bile fazla(ben 7 set max ağırlık ile çalışırım ve gayette verimli oluyor).ısınma setlerini es geçme bence en önemlisi bu salando bakıyorum kimse ısınmıyor.üşenmemek lazım geri dönüşü bence cok fazla oluyor bu setlerin.

3. FeVeR1990

FeVeR1990 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    7 sete indirim indirmesinede ne yapacamki 7 set :S 2 set Barbell Curls 1 Set Reverse Barbell

Concentration Curls 2 set yapsam 5 yaptı sonraki 2 sette ne yapacam birde senin tekrar sayın kac

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    uzman görüşler en başta 1,5 aylık sporcuya proteın tozu veya amino önermez.aslında sorduğun soruların detaylı cevapları forumda mevcut.en başından hatalı giriş yapmışsın.

m.o.k bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş