Bicepsde oluşan morluklar

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve soldier52 tarafından 30 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. soldier52

soldier52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ara ara bicepsimde yuvarlak küçük morluk oluşuyo 1 kaç günde geçiyo dokunduğum zaman hiç bir agrı acı felan yok 3-5 sefer oldu bu olay bugünde dikkatimi çekti yine olmuş sizlere danışmak istedim bi bilgisi olan varsa cok sevinirim

2. superman06

superman06 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    soldier52 arkadaşım bundan bi kaç gün önce benimde kolumda bahsettiğin morluk oldu hafif bastırınca yada dokununca acıyodu şimdi ağrısı geçti fakat hafif morluk var tabi ilk günkü morluğa nazaran biraz daha az ... ben bunun fazla aşırı çalışmadan kaynaklandığını düşündüm tabi değişik fikirleri olan arkadaşlarda görüşlerini söylerlerse cok iyi olur...iyi forumlar

3. soldier52

soldier52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır herhangi bir darbe olmadı kendiliğinden cıkıyor böle arada

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:06 ----------

cok belli olmuyor ama yinede gözüküyo

4. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    İcinizi rahatlatırmı bilmem ama bende de aynı sekilde oluyordu doktora gitmistiim.
    Cevap.kılcal damarlarda cilt altına dogru kanama sekeri,unlu gıdalari kes.Sigara ve stresten uzak dur.Sıklaşırsa tekrar gel.Ancak seker diyetinden beri bi daha olmadı.
    Kafanıza cok takıyorsanız doktora.:)
    Basarılar.

sthammer bunu beğendi.
  5. soldier52

soldier52 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kötü bişemi bu yani :d

Sayfayı Paylaş