Biceps

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve kankam12 tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kankam12

kankam12 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ali
    Yer:
    İstanbul
    Yaşım 16 Kilom 55 Boyum 1.73 4 kilo dambılım var 2 yıldır bende ama sadece ilk aldıgımda 6 ay çalışım o kadar ama hala duruyor du geçen ay başladım biceps çalışmaya şu an kolum 31 cm ama biceps çalışırken pazulardan çok bilekde kas çıkıyor ve üst bölgeye oranan bilekler daha şişik ve bu kötü duruyor bilekleri çalıştırmadan nasıl biceps yapabilirim ?

2. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Bileklerim derken sanırım saat taktığımız kısımdan bahsetmiyorsun.Kol kası ile bileğin ortasındaki kısımdan bahsediyorsun büyük ihtimalle.Kol kaslarını çalıştırırken söylediğim bölgeyide etkiler ağırlık.Ama senin dediğin oranın kol kaslarından fazla gelişmesi tuhaf.Büyük ihtimal harakette bir yalnışlık yapıyorsundur.Hangi haraketi uyguladığında önemlidir.

Son düzenleme: 20 Mayıs 2012
  3. kankam12

kankam12 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ali
    Yer:
    İstanbul
    dumbell curl hareketini uyguluyorum hayır yanlış uygulamıyorum eminim bilek derken saat taktıgım yeri kastetmedim daha üst tarafları kastettim resime bakabilirsiniz . [​IMG]

4. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Bilek Harika görünüyor :) Bileklerini çalıştırmadan biceps çalışabileceğini sanmıyorum ağırlık arttırmaya bak

Fth056 bunu beğendi.
  5. StoLen

StoLen Üye

Beğenileri:
    161
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Genelde çoğu insan böyle kalın bir bileği olsun ister sen ise istemiyorsun :) Umarım yakında düzelir

6. kankam12

kankam12 Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ali
    Yer:
    İstanbul
    bileğim bicepse oranla büyük duruyor arkadaşlar ben onu nasıl hallederim onu soruyorum acaba kiloyu azaltsam sorun çözülürmü 12 kiloyla dumbull curl çalışıyorum bi yerden duymuştum çok ağır kaldırınca kas yetersiz kalıp diğer kas grubunu devreye sokuyomuş ama bazılarıda ne kadar agır o kadar iyi diyor sizce nasıl çözülür bu sorun teşekkürler bu arada

Sayfayı Paylaş