1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

biceps yardım lazım.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve emre53 tarafından 8 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. emre53

emre53 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    sorunum 5 aydır bu sporla ugraşıyom bicepslerim ölçü olarak hiç gelışmedı. şuanda 35,5cm birtur gelıştıremedım ve biceps nedense yumurta gıbı ve ucu sivri hiç hoşuma gıtmıyo kası daha yaygın bır hale getırme şansım varmı yoksa genetıkmı yardım lutfen. koydugum son 2 resım ıdmanlı halı dıgerlı soguk. programımıda koydum yardım beklıyorum

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 8 Nisan 2012
  2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    sondan 2. resim idman programınca kolunun gelişmeme sebebi o olabilir.5 hareket çok fazla 3 hareket idealdir çoğu kişide böyle yapar.kasa şekil vermek amacıyla hummer curl yaparlar ama bu sende işe yarar mı bilmiyorum.

3. Bluediver

Bluediver Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ISTANBUL/BURSA
    5 hareket 4 set çok çok fazla. Biceps için toplam set sayısını 9-12 arasında tutarsan ve haftada bir çalışırsan daha iyi sonuçlar alırsın.

Façaların bazıları da taze görünüyor, ilerde pişman olursun. Stresini, sıkıntını ve öfkeni kanınla akıtmak şimdilik işe yarıyor gibi gözüksede gerçekten çok pişman olursun kendime bunu neden yaptım diye.

4. HorizonN

HorizonN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    faça mı yoksa çatlak mı kollarında ki? :)

5. emre53

emre53 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    1 seneden fazla oldu evet taze gozukuyo nedense ıyıleşmıyo. şuanda en çok pişman oldugum zmanlar 1ay sonra askerım :) haftada 1kere çalıyorum ters kol on kol beraber çalışıyom

Sayfayı Paylaş