Biceps Triceps süper set ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kaka tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle selamlar 5 aya yakındır yapıyorum bu sporu önümüzdeki 1 ay flan kola süper set yapmayı düşünüyorum daha önce süper set yapan iyi sonuç alan warmı ? forumda biraz araştırdım ama tam aradıgımı bulamadım nasıl bir program önerirsiniz ?

barbell curl - skull crusher 10 8 8 6
    ayakta db. curl - pushdown 8 8 8
    scott curl - french dumbell 8 8 8

sizce bu program iyimidir veya başka program önerilerinz set tekrar sayıları iyimidir ? kısaca yorumlarınızı bekliyorum şimdiden sagolun

2. NHFL

NHFL Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
  3. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Lee priest ın 5. olduğu bi yarışma öncesi videosu izledim geçen gün.Oda biceps triceps süper set giriodu.

Şaşırmıştım :)

4. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    amacına bağlı mesela ben daha sıkı olmaya çalışıyorum şuanda compound uyguluyorum. Biceps sonrası bi tane daha biceps hareketi. Süper set iyidir. Dayanıklılık kazandırır ama hacim konusunda seni çok ilerletmeyebilir. Hatta sitede ileri seviye sporcuların ölçü kaybettiğini okumuştum. Yaz döneminde her zaman süper set uygulamışımdır.

barbell curl - skull crusher
    ayakta db. curl - french dumbell
    scott curl - pushdown

şeklindede güzel olabilir set konusuna gelince 8-10 arası çıkartmaya çalış süper set olduğu için tabi amacımız birazda dayanıklılık ilk setleri 12 şerden girebilirsin. Süper sette unutmaman gereken şey gücünün hepsini ilk harekette harcamaman farklı kas grubları olsa bile ikinci hareket yani tricepste gücün yerinde olsun iyi dengele ikisinin arasını. Şimdiden iyi çalışmalar

5. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    yorumlar için sagolun peki uygulayıpta ölçü alan warmı acaba bunu merak ediyorum.

6. hobifitness04

hobifitness04 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben de biceps ardından tricepli süper set yapmayı düşünüyorum ama şuan ölçüm 36cm, süpersetle 40 olmaz mı?

7. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    yok öyle bir dünya 1 ayda süper setle 4 cm artış. ha anca böyle bir artış olması için spor geçmişin olmalı (kas hafızası bakımından) ve yeni başlaman gerekir bb ye ( yeni başlayanlarda hızlı artış olur ilk 3 -4 aydan sonra yavaşlar ölçü alımı)

Sayfayı Paylaş