Biceps için bu program nasıl bakarmısınız_

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fat304h tarafından 2 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Beyler yaşım 15 boyum 1.80 kilom 60.1 haftadır biceps antrenmanları yapıyorum sadece Dumbbell Hammer Curl 14x3 hareketini 5Kg dambılla yapıyordum.Bugun artık iyice düzene sokmak istiyorum ve sadece biceps için şöyle birşey düşündüm.
    Alternating Dumbbell Curl 14x3
    Dumbbell Hammer Curl 14x2
    Incline Dumbbell Curls 14x2
    bunları doğru şekilde yapacağım ve hergün yapacağım.Amacım güçten çok görünüm.Bugun denedim bunu yaptım hepsini bundan sonrada böyle devam etmek istiyorum.Hergün yapmamın bir sakıncası varmı?

2. brhmcr

brhmcr Guest

Hergün yapmamalısın, dinlendirmelisin.Ayrıca diğer kas gruplarını çalıştırmazsan gelişim az olacaktır.

3. forzalazio

forzalazio Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    1.80 boy 60 kilo için ağırlık arttırıp tekrar sayılarını düşürmelisin 14 tekrara gerek yok 8-12 arası tekrar yeterli
    ayrıca hergün biceps çalışmak kaslarını yakar

4. fat304h

fat304h Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam daha fazla açar mısın?
    Söyle yapsam pazartesi çarşamba cuma -->Biceps-triceps salı perşembe --> göğüs-karın kası çalışsam tekrar sayılarını 12x3 olarak düzeltsem nasıl olur beyler?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Vucut sadece biceps. triceps gögüs ve karından oluşuyorsa yaptığın şey dogru olacaktır. Dambell seti edin evinde yeni başlayanlardaki programı ve beslenmeyi uygula. Kolay gelsin.

Sayfayı Paylaş