Biceps Gelişimi İçin

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bigger&stronger tarafından 5 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bigger&stronger

bigger&stronger Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Foruma daha önce fotoğraflarımı koymuştum sağolsun yorum yapan arkadaşlar kollarımın zayıf olduğunu söylediler bende farkındayım kollarıma yeterince önem vermiyorum

1.Gün ) Göğüs - Ön Kol
    2.gün ) Omuz - Arka Kol
    3.Gün ) Bacak - Sırt

Şeklinde çalışıyorum

Kollarımı geliştirmek için Ön ve Arka kolu aynı güne alsam nasıl olur.Önceden göğüs egzersizinden sonra biceps çalışıyordum haliyle kollar iyice yorulmuş olduğundan yeterince ağır biceps egzersizleri yapamıyorum.

Dinlenmiş dinç kaslarla direk kol antremanları yapmak daha faydalı olurmu? Olur diyorsanız nasıl bir proğram önerirsiniz..?

2. burberry

burberry Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    frankfurt
    bence ilk basta bacak ve sirti bi günde calismamalisin :) 2 büyük kas grubu bir günde gitmez

3. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Biceps-Triceps aynı gün gerçekten daha verimli oluyor bence. Nasıl bacak çalışırken arka bacak ön bacak diye ayrı ayrı çalışmıyorsak kol çalışırkende aynı gün çalışmak daha verimli bence en azından ben aynı güne aldığımdan beri daha verimli geçiyor.

4. bigger&stronger

bigger&stronger Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    bende kolu ayrı bi günde çalışmanın daha yararlı olacağını düşünüyorum peki bu yönde bir program bilen varmı

Ben birinci gün gögüs sırt ikinci gün bacak omuz üçüncü gün ön arka kol çalışmak istiyorum nasıl olur

Son düzenleme: 5 Eylül 2010
  5. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Aynısını bende yaptım göğüs-sırt günü sırt idmanında halim kalmadı göğüsten sonra yaptığım için sırtta 2. harekete gelince tükendim yorgun düştüm ama herkesin bünye farklıdır seni bilemicem

6. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    1.gün= göğüs + sırt
    2.gün=ön kol + arka kol
    3.gün= omuz+ bacak
    deneyebılırsın madem kolu aynı gun calısmak ıstıyorsun.

7. bigger&stronger

bigger&stronger Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Deneyecem kolu aynı gün çalışmaktan ziyade kol çalıştığım gün başka bir bölge çalışmak istemiyorum kollarımın az gelişmesi yada gelişememesinin sebebinin bu olduğuna inanıyorum göğüsten sonra yaptığım ön kol hareketlerinde ağır giremiyorum bu da hacim almamı engelliyor birazda bu proğramı deneyecem altı ay sonra bakarız sonuca :)

Sayfayı Paylaş