biceps antremanı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hi-fi tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hi-fi

hi-fi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selamlar foruma yeni üye oldum 23 yaşındayım ve iki aydır vucüt geliştirme yapıyorum. belimde göğsümde omuz ve kanatlarımda istediğim etkiyi görmeye başladım ancak pazularım diğer bölgelere göre çok daha az gelişmekte: ilk sorum bu normalmidir ? ikinci sormak istediğim soru ise pazu da başlangıç ölçüm 31cm şimdiki ölçüm ise 36cm bu iki aylık bir süreç için normal bir gelişmemidir yoksa normalin altındamıdır ? son olarakta şu anda barbell curl. Dumbbell Curls. Concentration Curls. hareketleriyle çalışıyorum. bu hareketleri birer hafta dönüşümlü olarak Preacher Curls. Hammer Curls. Concentration Curls. ile değiştirmemin bir faydası olurmu ? okuduğum kadarıyla sürekli aynı hareketleri yapmak bir süre sonra kas gelişimini yavaşlaymaktaymış... eğer sürçü lisan ettiysem yada bir hata yaptıysam kusura bakmayın şimdiden teşekkürler...

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    İki ayda 5cm artmış işte daha ne olsun ? Şu konuyu oku bir faydası olacaktır.

Biceps Antrenmanı

3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    2 ay için 5 cm harika bir gelişme daha ne istiyosun. Pazuları geliştirmek istiyosan scott sehpasında barbell curl yap derim. Çok işe yarıyo..

4. hi-fi

hi-fi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    eğer iyi gelişme sağladıysam sorun değil vucüt geliştirme konusunda sabır göstermem gerektiğini anladım. bu arada bu foruma üye olmadan arkadaşımın gazına gelerek nitrotech hardcore pro aldım ve günde 2 doz kullanmaktayım bir aydır. sizce ara verip 3. aydan sonra kullanmaya devam mı etmeliyim yoksa başlamışken devam etmek mi gerekir. ilginiz için teşekkürler...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:39 ----------

bu arada konuyu hemen okuyacağım ve scot sehpasında barbell curl hareketinide ilk antremanımda ekliyeceğim teşekkürler. bilinçsiz olunduğunda ölçülerin anlamlarını bilmiyorum ve bilen arkadaşlar sayesinde yavaş yavaş öğrenmeye başlıyıcaz inşallah:)

Sayfayı Paylaş