bi yardımcı olursanız sevinirim lütfen...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve deliruhi89 tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. deliruhi89

deliruhi89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm benm aklıma takılan bi konu var.2.ayımı bitirdim ve hazıran 11 e kadar devam edicem ama hazırandan snr işler basladıgı için salona gitmeye pek vaktim olmycak 3 ay boyunca ve evdede 2 dumbell den baska bişeyim yok.yani 5.ayımı bitirip 3 aylık bi süre boyunca salona gidemiycem.sorum ise şu gidemediğim sürede evde benim formumu korycak biraz daha hacimlendiricek bi çalışma ne olabilir?dier bölgeler için dumbelle hareketler tamam ama göğüs için ne yapmam gerek?ençok kafamada o takılıyo.beni bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinicem bu konu benm için çok önemli lütfen yardım.

2. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    vucut agirligi.. en cok sevdigim calisma seklidir. vucut agirliginla calismani siddetle tavsiye ederim cunku birsureden sonra dumbellar sana yetmeyecektir. kisi vucut agirligiyla tum bolgeleri calistirabilir.
    sinav cekersin goguse vurur yaninda omuz sirt tricepse vurur
    barfiksi chin up seklinde yaparsin sirta ve bicepse vurur yaninda omuzada vurur
    bench dips yaparsin tricepse vurur yaninda omuzada vurur
    squat , lunge , calf raise yaparsin komple bacaklari alir goturur

ek yapmak istedigin yerleride dumbella doldurursun. dumbella gogus icin dumbellfly,dumbell press, pullover yapabilirisn.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş