bi yardım edin :)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve hacker_alicex tarafından 21 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. hacker_alicex

hacker_alicex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    merhaba arkadaşlar aranıza yeniyim yaklaşık 1ayıdr fitness yapıyordum ve body e başlamaya karar verdim. fitnesse bir gün gelip bir gün dinlen şeklinde tüm vücuta çalışıyordum hocaya body yapmak istiyorum dediğimde programı bozma aynı hareketleri her set ağırlık artırıp tekrar sayısı düşürerek yap dedi hacim için banada mantıklı geldi burdan okuduğum bilgiler çerçevesinde. ama aklıma takılan bir soru var her kas grubunu haftada bir kez çalıştırmamız gerektiği söyleniyor benim nasıl bir yol izlemem gerek yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler cevap veren herkese

2. Elnino

Elnino Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Şuan yeni olduğun için vücudunu tüm hareketlere alıştırman gerekiyor. Yeni başlayanlar için hemen hemen her yerde program aynıdır. Bu programdan yeteri kadar verim aldıktan sonra kas gruplarını bölecek şekilde bir program uygulamalısın. Hocanla her zaman irtibat halinde ol gerektiği zaman o sana yeni bir program hazırlamalıdır. İşin en önemli noktası asla acele etme eğer temeli iyi almazsan sonrasında çok fazla sorunla karşılaşabilirsin.

Şuan için sana verilen harekete harfiyen uy ve yeterli şekilde beslen, gerisini zamana bırak; zaten zaman geçtikçe değişimi ve gelişimi rahatlıkla görebilirsin.

3. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş